Romet 700

• This topic has 4 odpowiedzi, 3 głosy, and was last updated 6 years temu by paci.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    tomaszewski33
    Użytkownik

Zakupiłem w zeszłym roku rometa 700 i chciał bym go troche podrasować ale nie moge nigdzie części do niego znaleźć. Będe wdzięczny za podesłanie jakiś stron 😀

paci
    Moderator

szukaj do minarelli horizontal np yamaha axis itp sworzeń 10mm

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

tomaszewski33
    Użytkownik

a coś dokładniej bo nw jak tego szukać a wiesz chce zamówić zeby pasował

Wombat
    Moderator

wchodzi na http://www.scooterkingz.pl albo shop.mieloch.pl abo na allegro i szukasz cześci do chińskich 2T będących klonem silnika minarelli horizontal albo od yamahy aerox lub podobnych.
    Na pewno na silniku lub ramie masz jego oznaczenie typu np 1PE40QMB.
    I niestety ale musisz sie lekko w temacie dokształcić – co jak działa, co z czym łączyć.. itd. Modyfikacje mechaniczne to nie jest ani prosta sprawa ani tania sprawa. Nawet w wariancie budżetowym wymienić podstawowe elementy na choć troche lepsze to kilkaset zł.

paci
    Moderator

Ja wiem kilkaset Wombaciku:)komin 300zł,garnek 300zl gaźnik 150zlł,wariator 200zł,moduł 100zl i patyka mamy.na początek polecam wymianę wydechu,modułu na odblokowany i wariatora.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button