Romet 4t brak iskry...

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Romet 4t brak iskry...

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #259718 Odpowiedź

Anonimowy

Kolega poprosil mnie zebym napisal temat. Ma problem ze swoim rometem 4t (nie wiem jaki model dokladnie ale wszystkie te same silniki chyba) Nie ma iskry i co moze byc tego powodem??

#259719 Odpowiedź

Anonimowy

Swieca, fajka, moduł. Sprawdajcie w takiej kolejności jak napisałem

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #259720 Odpowiedź

Anonimowy

Ok dzieki a jak to nie pomoże to cos jeszcze moze byc ?? 🙂

#259721 Odpowiedź

Anonimowy

koniec zywota chinola albo sprawdźcie jeszcze pod magnetem czy nic nie jest popalone ale to co wino wymienił to powinno pomóc

#259722 Odpowiedź

Anonimowy

Mowilem mu zeby chinola nie kupowal ale się uparl a teraz ma… Jutro spr to co wino napisal jak nic nie pomoże to do rzyda 😀

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Romet 4t brak iskry...
Informacje o Tobie: