Rolki wariatora Router Bassa 50- jakie wybrać?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Rolki wariatora Router Bassa 50- jakie wybrać?

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 5 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe damian2000dabe
    damian2000dabe
    Użytkownik

Witam was wszystkich serdecznie. Tym razem mam pytanie dotyczące rolek wariatora. Coś jest nie tak z rolkami wariatora, więc je wyrzuciłem i postanowiłem kupić nowe. Tylko jakie. Na rynku jest bardzo dużo dostępnych. Z tego co wiem, do Router Bassa wchodzą 5,5 lub 4,5. Mi specjalnie na zrywności nie zależy. Zależy mi głównie na tym, żeby dużo nie palił, nie dławił się, a v-max był średni.
    1. Jakie rolki polecacie do moich wymagań?
    2. Czy ten jeden gram zrobi różnicę?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

pół grama moze zrobic roznice
    musisz znać wymiar rolek i wage seryjnych. najlepiej kup identyczne tylko lepszej firmy. motoforce nie są drogie i przyzwoite

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    damian2000dabe
    Użytkownik

Dziękuję. Seryjne rolki to 5,5 grama. Przy jeździe z pasażerem to 0,5 grama różnicy nie zrobi? Bo naczytałem się że przy ruszaniu z obciążeniem, rolki różnicę robią.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

przy każdej jeździe waga rolek robi różnice. Nie bez powodu duże zestawy regulacyjne są z rolkami co 0,5g a precyzyjne są co 0,1g.
    Jakby nie miało to znaczenia to by były jedne

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Jak ci Wombat wyżej napisał.Jak by nie było różnicy to by kaczka dupą wodę piła:D

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    damian2000dabe
    Użytkownik

A tak nie jest!? 😮 Całe życie w kłamstwie… . 😀 😉

damian2000dabe
    Użytkownik

Jednak się dowiedziałem że na oryginalnych router bassa rusza jak by chciał a nie mógł więc wsadzę 4,5g. Ale dzięki. Wolę żeby lepiej ruszał, niż v-max. 🙂

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale rolki odpowiadają za to jak sie silnik wkręca. natomiast za start przy wyższych obrotach odpowiadają twardsze spreżynki sprzęgła

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie