Rolki Inca Street 50 2t

Witam:) Mam takie pytanko.Mianowicie chodzi mi o to jakie byłyby najlepsze rolki do mojego skutera Inca Street 50 2t,chciałbym aby miał dobre przyspieszenie a zarazem dobry vmax . Z góry dzieki za pomoc :)

przemek5051 napisał:

Witam:) Mam takie pytanko.Mianowicie chodzi mi o to jakie byłyby najlepsze rolki do mojego skutera Inca Street 50 2t,chciałbym aby miał dobre przyspieszenie a zarazem dobry vmax . Z góry dzieki za pomoc :)

Takie rzeczy tylko w Erze (a może T-Mobile?) :)

A na poważnie to proponuję 5.5g. Kompromis między fajnym przyspieszeniem i prędkością maksymalną.

Testowałem różne rolki właśnie w Ince Street, od 3.5g do 7g i moim zdaniem te 5.5 są optymalne.

Dzięki :)

Potwierdzam 5,5g,też sprawdzałem , ale dobrze jest dać twardszą sprężynę centralną,aby zwiększyć docisk paska,ale wiąże sie to z większym i szybszym zużyciem.

przemek dokładnie rolki to 13x12 waga 5,5g pasek to 866x17 ale jak włożysz 18 tez bedzie ok

ops popełniłem bląd pasek do inci ma długośc 766 a nie 866 jak napisałem w poście powyżej.

KrzysiekP napisał:

przemek dokładnie rolki to 13x12 waga 5,5g pasek to 866x17 ale jak włożysz 18 tez bedzie ok

jesteś pewien co do wymiaru rolek 13x12 - nie mogę takich znaleźć na allegro

tak sa takie w napraw skuter sa dostepne od ręki

Ja w Ince miałem oryginalne 15x12 :)

Krzysiek jestes pewien że ten rozmiar rolki to 13x12 - w napraw skuter takich nie ma - bardziej przemawia do mnie 15x12.
Jak wiesz gdzie znależć to rzuć linkiem

KrzysiekP napisał:

ops popełniłem bląd pasek do inci ma długośc 766 a nie 866 jak napisałem w poście powyżej.

Wg producenta pasek to 788x17x28 - http://skutery.intercars.com.pl/?id=461&lang=PL& w zakładce przekładnia pasowa - część nr 8

inca zdazaja sie rozne modele