rolki D (pulley) do morini

witam jest sens wkładac te rolki do tego silnika? otóż z tego co widac w wiekszych skuterach same dobre opinie

posiadam wariator top racing sv1 i tak sie składa ze rolki D dedykowane do 4t pasują jak ulał , ten sam rozmiar 16x13

pomysł stad ze pasek nie wchodzi na samą góre jakies 4 mm od góry , a jak wiadomo rolki w kształcie D podnoszą pasek

wiem moze sie cos szybko zużyc ale nie obchodzi mnie to bo gdzies tam na strychu jeszcze mam multiwara

czekam na wasze opinie

cos mieszasz. masz na mysli rolki w kształcie D czy rolki firmy (i typu) Dr. Pulley?

a to jest jakas róznica ? myslałem ze dr pulley to oryginały a poprostu D to ich podróby , zreszta nie widze zbytniej róznicy w wyglądzie , jutro przyjdą dam znac

jeszcze jedno drobne pytanko do ciebie bo widze tylko ty tu cos działasz , nie bede zakładał nowego tematu

kupił byś ten cylinder?czy to chłam? bo sie zastanawiam nad kupnem tego potwora ale pewnie wał od razu tez bym musiał wymenic
https://www.olx.pl/oferta/cylinder-moroni-malossi-sport-70-ac-po-portingu-nowy-tlok-meteor-CID5-ID8F5e7.html#d5e8ed5e47