rolki D (pulley) do morini

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery rolki D (pulley) do morini

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  dembiose 1 lat, 10 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

dembiose
    Użytkownik

witam jest sens wkładac te rolki do tego silnika? otóż z tego co widac w wiekszych skuterach same dobre opinie

posiadam wariator top racing sv1 i tak sie składa ze rolki D dedykowane do 4t pasują jak ulał , ten sam rozmiar 16×13

pomysł stad ze pasek nie wchodzi na samą góre jakies 4 mm od góry , a jak wiadomo rolki w kształcie D podnoszą pasek

wiem moze sie cos szybko zużyc ale nie obchodzi mnie to bo gdzies tam na strychu jeszcze mam multiwara

czekam na wasze opinie

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

cos mieszasz. masz na mysli rolki w kształcie D czy rolki firmy (i typu) Dr. Pulley?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

dembiose
    Użytkownik

a to jest jakas róznica ? myslałem ze dr pulley to oryginały a poprostu D to ich podróby , zreszta nie widze zbytniej róznicy w wyglądzie , jutro przyjdą dam znac

jeszcze jedno drobne pytanko do ciebie bo widze tylko ty tu cos działasz , nie bede zakładał nowego tematu

kupił byś ten cylinder?czy to chłam? bo sie zastanawiam nad kupnem tego potwora ale pewnie wał od razu tez bym musiał wymenic
    https://www.olx.pl/oferta/cylinder-moroni-malossi-sport-70-ac-po-portingu-nowy-tlok-meteor-CID5-ID8F5e7.html#d5e8ed5e47

Czytaj
    REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie