! Forum Tuning Rolki

Ten temat zawiera 17 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe degename degename 6 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe pioneerq
    pioneerq
    Użytkownik

Chciałbym poeksperymentowac trochę z skuterem i tu mam kilka pytań. Co sądzicie o wyjęciu za wariatora 3 rolek i jezdzie na 3, albo założeniu 3 rolek 4g i 3 6,5g

Generic Xor 2t 50cc
    Zdjęcie profilowe Robertonos
    Robertonos
    Użytkownik

W wario powinny być wszystkie rolki czyli 6 szt i powinny mieć tą sama gramaturę.Jedyne rozwiązanie to kupienie i wsadzenie zestawu 6szt z mniejszą gramaturą względem tych które masz teraz.To jest normalne postępowanie,a jak chcesz kombinować to z rozumem.Czyli bierzesz kasę,kupujesz sportowy wariator i wsadzasz tam dość lekkie role i tyle……

YAMAHA T-MAX 500 STARY GRAT I ŚMIGA A ROBERTONOS NA POKŁADZIE.Nazwa własna:”JEBACZ WSCHODNIEJ SWOŁOCZY I JEJ POBRATYMCÓW”.

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Po co Ci rolki? Wyjmij wszystkie, co będziesz sobie żałował 🙂

Zdjęcie profilowe Bartol
    Bartol
    Użytkownik

Ja ci polecam takie- aluminiowe 34 sa najlepsze: http://allegro.pl/rolki-31-34-alu-ploza-abec7-kauczuk-ochraniacze-i3579260798.html, jest ich para a w kazdej jest po 4 wiec razem maja 8, dodatkowo dostaje sie jeszcze ochraniacze wiec jak najbardziej korzystne:P

Jeden, Dwa, Trzy, Cztery i RAKIETAAA!!!!!
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Bartol napisał:

Ja ci polecam takie- aluminiowe 34 sa najlepsze: http://allegro.pl/rolki-31-34-alu-ploza-abec7-kauczuk-ochraniacze-i3579260798.html, jest ich para a w kazdej jest po 4 wiec razem maja 8, dodatkowo dostaje sie jeszcze ochraniacze wiec jak najbardziej korzystne:P

Nie bierz ich, to są chińskie podróbki!!! 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Bartol
    Bartol
    Użytkownik

lucek71 napisał:

Bartol napisał:

Nie bierz ich, to są chińskie podróbki!!! 🙂

klamiesz, chinole najlepsze;P!!!!!

Jeden, Dwa, Trzy, Cztery i RAKIETAAA!!!!!
    Zdjęcie profilowe Chinol_180
    Chinol_180
    Użytkownik

Dobry chinol nie jest taki zły. 😀

Piotrek, przekop mamie tam ogródek przed zimą. Liczy na taką pomoc pewnie. Zmęczysz się tam trochę przy robocie i może zarzucisz takie słabe jednak swoje pomysły na poprawianie takiej wielkoseryjnej fabryki.
    Lubisz grzebać w moto to pomyśl może o jakiejś szkole technicznej.
    Trzymaj się młody, przyszłość należy do Ciebie.

[img]http://r9.fodey.com/2313/8a55b5f6e435427db5f8043862c087cb.0.gif[/img]
    pioneerq
    Użytkownik

Lubie grzebać przy moto ale o myślenie o szkole np mechanik to już zapozno o 2 lata 😀 . Zapytałem się o to ponieważ moj kolega kupił sobie tłumik yasuni i zamiast 6 rolek jezdzi na 3 i tym sposobem pozbył sie muła (ciągnie mu do 70 na rownych obrotach) przed tym ruszał z małych obrotow noi duzo wolniej sie zbierał.

Generic Xor 2t 50cc
    Zdjęcie profilowe Robertonos
    Robertonos
    Użytkownik

MAM WIELKIE GAŁY!!!!!!!!Ku… ludzie co się na tym Skuterowo dzieje!!pioneerg człowieku proszę Cię co Ty WYPISUJESZ chłopie?!?!?!Powiedz koledze że jest debilem jak śmiga na 3 rolkach,zamiast 6 po pierwsze,Po drugie jak skut słabo się zbiera to właśnie wkłada się lekkie rolki i dodaje sprężynki sprzęgła + ze 3000 twarde by startował z wyższych obrotów!Ja pi…..lę czy was poj….do reszty?co wy robicie jak się nie znacie z tymi 50-kami swoimi?!?!?!

YAMAHA T-MAX 500 STARY GRAT I ŚMIGA A ROBERTONOS NA POKŁADZIE.Nazwa własna:”JEBACZ WSCHODNIEJ SWOŁOCZY I JEJ POBRATYMCÓW”.
    pioneerq
    Użytkownik

a jednak sprawdziłem co się dzieje po wsadzeniu 3 rolek skuter staje się zrywniejszy stawiało mi go na koło tylko v-max spadł do 50 skuter jest full seia ale ma małe wyrzynki w wariatorze 😀 (można było sobie pojezdzic na jednym kole 🙂 ) próbowałem z rolkami 4g i mogę ci powiedzieć (za przeproszeniem) że to GÓWNO dało (seryjne miałem 6,5g ) . rozpędzałem sie tak samo i taki sam miałem v-max. A co do kolegi to nie mow ze jest debilem bo nie widziałes jak jego skuter jezdzi na 3 rolkach 🙂 a jak z 6 wtedy mogłbyś powiedziec ze masz wielkie gały..
    co do jego w-max to zmienił mu sie z 75 do 70 km/h kosztem mega wiekszego przyspieszenia.

Generic Xor 2t 50cc
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie