Rok Bagoros – WORKING ON A DREAM part2

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Rok Bagoros – WORKING ON A DREAM part2

Ten temat zawiera 18 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Hello!
    Text from RB support team:

In the second part of the film we can realize how much effort Rok is putting in to get to his dreams – to become a professional stunt athlete. The first step towards this goal is already starting at writing applications and serching for sponsors, also an important part represents the physical condition, the training is presented in an interesting location. But the training doesnt end with the sunset. The wish to conquer his dreams are going late into the night. The second part of the film WOD are showing his hard work on the scooter when after the sun said goodbye.

http://rokbagoros.com/index.php?view=video&id=27

Stunt rider: Rok Bagoro¹
    Producent in direktor: Marko Wolf (Studio Wolf)
    Art Director: Iva Katalenić in http://www.macro.si
    Sound Designer: DJ Shorty v Shimon (SPSDM Production)
    Asistent: Dominik Pelc
    Official Photographer: Kristijan ©krlec

Anonimowy

nothing special… sory 😐

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

wiktor24 napisał:

nothing special… sory 😐

I agree with you.

Anonimowy

Too little action ;[

Anonimowy

hmmm you’re good stunt man , better than me lol 😀 but I think it isn’t stunt film , this somethink like fucking advert , first part was better than second one 😀

Please Rok , make a film with only stunt and add nice song and I think that it will be the best 😀

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

it’s fucking shit. You make all for public.
    Nie umiem angola 😉

Anonimowy

a tam bulshit 😀 koleś jak by ktoś słuchał obu części to idzie wywnioskować że trenuje, nie czytalem opisu nie wiem co tam napisane jest, ale sam filmik i montaż mi się podobają masakrycznie ^^
    wystarczy spojżeć na sam fakt ze kamera którą kręcili nie była profesionalna a efekt zmontowanie nieziemsko wyszedl xD

btw. nie besztać mnie teraz z błotem pleaase :D:D

Anonimowy

tak, na pewno nie profesjonalna…
    Widziałem kiedyś filmik w którym widać kamerę jak nagrywa go w momencie kiedy on siedzi na tym budynku w którymś filmiku. Kamera była na jakimś statywie z wysięgnikiem a rozmiarami przypominała mikrofalówkę…

Anonimowy

Taa moze dobrze jezdzi. Ale nawet w polsce pelno ludzi jezdzi o wiele lepiej a nawet o nich nie slyszeliscie. Zwykla jazda pod film nic specjalnie. Montaz dobry bo pewnie cala ekipa filmowcow robila i kamerzysci i inne pierdoly. Jeszcze pewnie mial rozpiske co ma robic.

Anonimowy

myble byble mam wszy i nie rosnę. 😀 liczy się końcowy efekt…

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie