Rodzice i karta motorowerowa

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Rodzice i karta motorowerowa

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe guliwer55 guliwer55 7 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe BartoszeG
    BartoszeG
    Użytkownik

Witam. Nie dawno zrobiłem kartę motorowerową i mam problem, moi rodzice nie chcą się zgodzić na zakup skutera. Proszę o jakieś dobre argumenty… Z góry dziękuję! 🙂

Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

Jezeli masz pustą glowe i same glupoty w niej to sie nie dziwie

.. Bez polskich znak’o’w .

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Danciu
    Użytkownik

jak nie chcą ci kupić skutera to znaczy że jesteś niedojrzały bo widać to po tym pytaniu…

BartoszeG
    Użytkownik

Niestety nie jest tak jak mówicie. Oceny mam dobre, zachowanie w stosunku do rodziców również, tylko nie potrafię ich przekonać do zakupu. Skuterem i innymi pojazdami jednośladowymi jeździłem, i mam pojęcie jak je prowadzić, przepisy znam bardzo dobrze.

Zdjęcie profilowe matol1798
    matol1798
    Użytkownik

To po jakiego grzyba robiłeś kartę motorowerową ? Spróbuj ich zapytać skoro się nie zgadzają.

Barton Fighter 50 2012 r.

Czytaj
    REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement
    BartoszeG
    Użytkownik

@matol1798 też zadaję sobie to pytanie. Pytałem, namawiałem na 100 sposobów, obiecywałem różne rzeczy, ale nie mogę do nich dotrzeć…

Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

Powiedz im może że chcesz skuter jako prezent na święta :). Jeśli masz dobre oceny to rodzice może się zgodzą ;).

Ja motorowerem jeżdżę głównie dla przyjemności. Kolejną sprawą jest to, że jednoślad w mieście jest szybszy od puszek, bo możesz przecisnąć się na pole position na światłach ;). Kolejny plus to to, że nie musze zawracać dupy rodzicom jeśli chcę gdzieś jechać itd. Po prostu mówię że jadę, biorę kask i rękawice i w drogę.

Pamietaj o zakupie dobrego odzienia ochronnego. Kask np. z Naxa albo LS2 (broń boże dragon i inne wyroby kaskopodobne, bo to się rozpada w rękach). Polecam także rękawice. Wiem z własnego doświadczenia, że lepiej zapłacić te 100 zł za porządne rękawice niz mieć niesprawną dłoń. Może rodziców przekona trochę to, że chcesz zadbać o swoje bezpieczeństwo.

Tezia :*

Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

BartoszeG napisał:

@matol1798 też zadaję sobie to pytanie. Pytałem, namawiałem na 100 sposobów, obiecywałem różne rzeczy, ale nie mogę do nich dotrzeć…

To sobie zarob i zakup za wlasna kase..

.. Bez polskich znak’o’w .
    BartoszeG
    Użytkownik

@Doo0min0 chyba się nie rozumiemy. Ja nie chcę, żeby mi kupili, tylko chcę, żeby wydali mi taką zgodę. @themiqlaq dziękuję za rady. 🙂

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Kolego, w jakim wieku jesteś?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie