Rodzice nie pozwalają na motocykl

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    adik69
    Uczestnik

Hej, rodzice nie chcą pozwolić mi na kupno motocykla. Swoją przygodę zaczynałem jak wielu- w podstawówce motorowerem romet ogar 205, od gimnazjum jestem posiadaczem karty motorowerowej i junaka 901, którym dojeżdżam do szkoły, do pracy (aby zarobić na 1 motocykl) i na prawojazdy kat. B i A2. Posiadam równierz kat. T wiec mam pewne doświadczenie na drodze. Sam potrafię naprawiać.
    Podsumowując: motocykl chce kupić w przyszłym sezonie, prawdopodobnie suzuki bandit 400, pieniądze będę miał, uprawnienia też. Pomóżcie, z góry dziękuję. Lewa w górę 😉

grzesieq
    Uczestnik

W czym mozemy pomóc bo nie rozumiem? Mamy przekonac Twoich rodzicow?

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

adik69
    Uczestnik

Przepraszam, że nie sprecyzowałem, chciałbym się dowiedzieć jak to wyglądało u was, czy były jakieś spory, jak sobie poradziliście itd.

Gruby
    Uczestnik

Moi rodzice nie chcieli mi pozwolić na motorower ale przekonałem ich ponieważ ubezpieczenie na mój przyszły samochód było by bardzo drogie a tak to będę dostawał zniżki.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button