Rodzice a tuning :D

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Rodzice a tuning :D

Ten temat zawiera 76 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 77 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam.

Jak to u Was jest z tuningiem i rodzicamiż 😛

Ze mnie ojciec ostatnio się śmiał jak dostałem paczkę z mielocha i był tam sprężyny dociskowe o różnych kolorach i dzwon sprzęgła Polini 2G Evolution. Powiedział do mnie na co mi to? i lepiej żebym oddał dla siostry się pobawić ( siostra ma 9 lat) -.- . Jak kupowałem wydech to w miarę rozumiał o co chodzi i nie czepiał się byle czego. A jak chodzi o napęd to ciągle jakieś wyrzuty…

Przeniosłem do nonsensu bo zaraz zacznie się spam
    Wino

Anonimowy

nie wiem czy na tym czy na starym forum był kiedyś taki temat ;p
    kiedyś się czepiali bo myśleli ze mam jakieś takie chwilowe zachcianki a teraz juz się nie czepiaja , znaczy starsza nie wiem po co ale zawsze chce wiedziec z duzym wyprzedzeniem co chce kupić a starszy powiedział ze to bezsensu ale to moj skut i ja robie z nim co chce. ale kiedy przekroczyłem 2 tysiące zaczeli się na nowo pluć to ja na to ze oni juz wydali po 30-40 tys na fajki (ja naszczeście nie pale). Oni że to nałóg,
    no to ja ze skuter tez moj nałog i zawsze jak cos zamawiam krzywo się patrzą ale się nie czepiają

Anonimowy

U mnie tam nikt mi nic nie mówi, jeszcze ojciec jak potrzeba to pomoże fizycznie i finansowo 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.

Anonimowy

fizycznie mi tez pomoże ale a finasowo to zadko a stara to juz WOGLE

Anonimowy

u mnie fizycznej i finansowej pomocy nie ma 😛 zresztą to i lepiej :p. Ojciec na początku się pluł i amtka też, że lepiej nowy sqter kupić itp. itd. POdałem sensowne argumrnty i już się nie plują :mrgreen: Zresztą co im do tego, skoro kase na sqter i cały jego tun sam ciężko zarobiłem, wiec nic im do tego na co to wydem 😛 :573:

Anonimowy

u mnie fizycznej i finansowej pomocy nie ma 😛

Wiesz u mnie z tą pomocą finansowa to jest tak że przeważnie za koszty przesyłki ojciec płaci ew jakiś sprej kupi, taśmę itp. nie ma tak „ojciec daj 500zł na cylek”
    A co do fizycznej też tak nie ma że ja stoję a ojciec robi tylko nieraz przyjdzie zobaczyć co robię i mówi że lepiej tak czy tak albo co ty debilu robisz 😉

Anonimowy

Marian, Ja nie lubie jak mi ktoś wchodzi do mojego Custom Garage i zaczyna mi cos gadać 😀 kumple, radyjko, muzyczka, motóry i starczy 😛 Nie lubie, gdy ktoś mi przeszkadza w pracy 😀 zresztą i tak nie ciągnie moich rodziców tam, więc mam luss 🙂

Anonimowy

Marian, Ja nie lubie jak mi ktoś wchodzi do mojego Custom Garage

ja też nie ale ojciec może bo wie o co chodzi

Anonimowy

Ja wstępnie pokazałem mamie w necie kierę, i nie ma nic do tego, skoro z mojej kasy idzie. Ojciec się tylko zapytał czy będę umiał zamontować, ale to się zobaczy, bo najpierw chcę z Damianho ją zdjąć żeby mieć pewność że zdejmę, a potem zamówienie zrobię.

corey93 napisał:

skoro kase na sqter i cały jego tun sam ciężko zarobiłem

a na czym zarobiłeś kasę?

Anonimowy

Różne formy zarobku są i nie zawsze wypada o to pytać, np. jedni robią ciężko 5 zł/h inni ulotki, inni jakoś kombinują, niektórzy za kase przy skóterkach robią, naprawdę rożnie – jak ktoś chce to zarobi uwieżcie 😛

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 77 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie