Rieju rs2 a wzrost.

Cześć, mam taki problem, otóż bardzo spodobało mi się rieju rs2, ale mam tylko 149cm wzrostu :/
Wiem że bez doświadczenia nie dam rady na rieju w mieście, dlatego najpierw kupuję jawkę 50 (mustang), na niej nauczę się jeździć a potem chcę rieju. Ale co ze wzrostem? nie mam szans z takim, nawet pewnie nie dosięgnę palcami do ziemi... Może urosnę przez pół roku (tyle mniej więcej mam zamiar jeździć jawką) te 2-3cm, ale co to da? :/
Macie pomysł jak taki problem rozwiązać?, a może jednak dam radę jeździć?

Powinieneś sięgnąć nogami a jak nie dosięgniesz to się trochę przechylisz i siegniesz

A jak koleiny będą? a po za tym to dobra, mogę się przechylić, ale na rowerze... rieju waży 110kg na sucho więc się przewrócę przy przechylaniu.

Przewrócić się nie powinieneś bo to zależy ile masz siły ;)
Ja np mam skuter który waży 106kg i wcale taki ciężki nie jest. Może skuter ma inną budowę niż rieju ale jak go przechylam to z łatwością go podtrzymuje nogami... Tylko ja jestem 31 cm wyższy od ciebie to może łatwo mi mówić ale wg mnie dasz sobie radę
A nie lepiej ci kupić jakiś mały skuter przy takim wzroście??

Na Rieju rs2 najlepszy wzrost jest w granicy 160-170 cm.

Tyle że skutera nie chcę, żaden mi sie nie podoba :/

Według mnie jesteś za niski na Rs2 i za słaby , bo jeżeli mówisz że się przewrócisz , to jest prawda , a jeżeli bd przechylony na lewo i wtedy się wywalisz to jak go podniesiesz ? Wtedy to już lipa , a po 2 Rs2 jedzie 115km/h sądzę że to troszkę za dużo jak na ciebie kolego , pozdrawiam Technik374

Chihuahua napisał:

Tyle że skutera nie chcę, żaden mi sie nie podoba :/

Naprawdę żaden ? A aprilia sr - piękny skuter , yamaha aerox - trochę droga ;P , piaggio nrg , suzuki katana , patrzyłeś na nie wogóle ?

Znam ludzi o podobnym wzroście, którzy pomykają 250km/h swoimi litrowymi ścigami...
Ta mała pierdziawka udająca ściga, wcale nie jest taka trudna do ogarnięcia. A waga moto 110kg to śmiech na sali - to w zasadzie stalowa tandetna rama, malutki silniczek i mnóstwo plastików.
Idź do salonu, karnij się po placu, a sam dojdziesz do wniosku że to zabaweczka udająca coś potężnego...Pozory często mylą...

no nie dasz sobie zabardzo rady ale jak ci sie skutry nie podobaja no to ok
ale sprawdz sobie skuter Zipp Axis -jest bardzo zbydowany dosc szybki jak na skuter wiem bo mialem i sprzedalem 2 tygodnie temu