Rieju rs2 a wzrost.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #104239 Reply
    Chihuahua
    Użytkownik
    • 11

Cześć, mam taki problem, otóż bardzo spodobało mi się rieju rs2, ale mam tylko 149cm wzrostu :/
    Wiem że bez doświadczenia nie dam rady na rieju w mieście, dlatego najpierw kupuję jawkę 50 (mustang), na niej nauczę się jeździć a potem chcę rieju. Ale co ze wzrostem? nie mam szans z takim, nawet pewnie nie dosięgnę palcami do ziemi… Może urosnę przez pół roku (tyle mniej więcej mam zamiar jeździć jawką) te 2-3cm, ale co to da? :/
    Macie pomysł jak taki problem rozwiązać?, a może jednak dam radę jeździć?

#104241 Reply
    Zyziek16
    Użytkownik
    • 18

Powinieneś sięgnąć nogami a jak nie dosięgniesz to się trochę przechylisz i siegniesz

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#104243 Reply
    Chihuahua
    Użytkownik
    • 11

A jak koleiny będą? a po za tym to dobra, mogę się przechylić, ale na rowerze… rieju waży 110kg na sucho więc się przewrócę przy przechylaniu.

#104254 Reply
    Zyziek16
    Użytkownik
    • 18

Przewrócić się nie powinieneś bo to zależy ile masz siły 😉
    Ja np mam skuter który waży 106kg i wcale taki ciężki nie jest. Może skuter ma inną budowę niż rieju ale jak go przechylam to z łatwością go podtrzymuje nogami… Tylko ja jestem 31 cm wyższy od ciebie to może łatwo mi mówić ale wg mnie dasz sobie radę
    A nie lepiej ci kupić jakiś mały skuter przy takim wzroście??

#104259 Reply
    BleF
    Użytkownik
    • 0

Na Rieju rs2 najlepszy wzrost jest w granicy 160-170 cm.

#104276 Reply
    Chihuahua
    Użytkownik
    • 11

Tyle że skutera nie chcę, żaden mi sie nie podoba :/

#105603 Reply
    Technik374
    Użytkownik
    • 1

Według mnie jesteś za niski na Rs2 i za słaby , bo jeżeli mówisz że się przewrócisz , to jest prawda , a jeżeli bd przechylony na lewo i wtedy się wywalisz to jak go podniesiesz ? Wtedy to już lipa , a po 2 Rs2 jedzie 115km/h sądzę że to troszkę za dużo jak na ciebie kolego , pozdrawiam Technik374

#105604 Reply
    Emul1
    Użytkownik
    • 0

Chihuahua napisał:

Tyle że skutera nie chcę, żaden mi sie nie podoba :/

Naprawdę żaden ? A aprilia sr – piękny skuter , yamaha aerox – trochę droga ;P , piaggio nrg , suzuki katana , patrzyłeś na nie wogóle ?

#105657 Reply
    benekpe
    Użytkownik
    • 11

Znam ludzi o podobnym wzroście, którzy pomykają 250km/h swoimi litrowymi ścigami…
    Ta mała pierdziawka udająca ściga, wcale nie jest taka trudna do ogarnięcia. A waga moto 110kg to śmiech na sali – to w zasadzie stalowa tandetna rama, malutki silniczek i mnóstwo plastików.
    Idź do salonu, karnij się po placu, a sam dojdziesz do wniosku że to zabaweczka udająca coś potężnego…Pozory często mylą…

#118054 Reply
    arturo12342
    Użytkownik
    • 15

no nie dasz sobie zabardzo rady ale jak ci sie skutry nie podobaja no to ok
    ale sprawdz sobie skuter Zipp Axis -jest bardzo zbydowany dosc szybki jak na skuter wiem bo mialem i sprzedalem 2 tygodnie temu

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Rieju rs2 a wzrost.
Twoje informacje:

Back to top button