Rieju RMT 50 zgasł i nie odpala praktycznie

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    lisek
    Uczestnik

Cześć mam problem, posiadam Rieju na dotarciu jadać sobie na czwróce na prostce motor zgasł, tylne koło się zblokowało po czym gdy stanął zgasł pomyślałem że go przegrzałem czy coś próbując odpalić po chwili nic odpaliłem go na pych bez problemu od tego momentu wygląda to dość dziwnie
    Gdy odpalę motor pochodzi chwilę i gaśnie wtedy motor odpala tylko na pych albo na kopkę w pozycji stojącej (większa siła idzie na kopkę)
    lecz gdy zgaszę go ja odpala normalnie od kopa czy od ręki nie mam pomysłu
    -Cylinder Airsal Sport
    Gaźnik Dellorto Black Edition

• Ten wątek został zmodyfikowany 3 days, 22 hours temu przez lisek.
    Szumek811
    Uczestnik

Spuchł tłok i przytarł cylinder, złapało pierścienie i teraz nie masz kompresji bo pierścienie wgrzały się w rowki… Jak Ty zatarłeś alu cylinder bo mi się jeszcze nie udało ?

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

lisek
    Uczestnik

Cylinder cały, tłok wygląda nie zaciekawie wygląda mi to na nie równą pracę

View post on imgur.com

Szumek811
    Uczestnik

Cylinder do zwymiarowania bo masz ślady spalin przy kanale ssącym

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button