Rieju Mrx Brak mocy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Rieju Mrx Brak mocy

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Franek Moto Franek Moto 1 lat, 3 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #666436 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Piechu
    Piechu
    Użytkownik

Witam, niedawno kupiłem Rieju Mrx z cylindrem 70ccm. Mianowicie motorower mimo że waży 97kg nie ma zrywu nie chce podnieść na koło a próbować kopać tym to się nie da ponieważ gaśnie. Gdy nim jadę i wkręcę go na obroty jeszcze jako tako przyśpiesza. Kolejnym mankamentem gdy ruszam jest to że gdy wbije 1 bieg i puszczę sprzęgło i dodam gazu to on gaśnie, ruszy dopiero jak wkręcę go na bardzo wysokie obroty. Generalnie jest problem z jego mocą, myślę że to wina kompresji i stąd ten niedobór mocy, lecz nie jestem pewien. Na koniec ostatnim problemem jest to że pali więcej niż powinien na 100km, mimo że powinno starczyć dwa razy więcej.

#666438 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Franek Moto
    Franek Moto
    Użytkownik

Jeżeli to jakiś chiński cylinder 70 ccm to wcale nie musi poprawiać osiągów. A pięćdziesiątka na koło wcale nie musi stawać. Zmierz kompresję, jak będzie za mała to kup porządny cylinder+głowicę i np. wydech sportowy. Jak zmienisz zebatki na mniejsze to tez poprawi troche moc.

We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku 43

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Rieju Mrx Brak mocy
Informacje o Tobie: