REX RS450 robi zwarcie

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    mikdominik
    Użytkownik

Jestem nowy na forum więc, Witam! 😀
    Mam problem ze skuterem podanym w temacie, a mianowicie, miałem w nim do tej pory 2 moduły. Na oryginalnym przestał odpalać, nie robił zwarcia (do tej pory nie robi) ale ma słabą iskrę. Więc zmieniłem na nowy, lecz ten po ok 2 latach zrobił takie zwarcie że spaliło pół instalacji (nie było bezpiecznika :D), a więc ogarnąłem całą instalacje i kupiłem cztery nowe moduły na których skuter i tak robi zwarcie. Dodam że na starym oryginalnym wszystko jest ok tylko że nie odpala przez słabą iskrę. Co robic???

Wombat
    Moderator

szukać zwarcia poza modułem. Może niekoniecznie tą instalacje ogarnąłeś idealnie.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

mikdominik
    Użytkownik

Tylko że na starym module wszystko jest ok i nie ma zwarcia.

Wombat
    Moderator

bo może stary jest tak zjarany że już nic w nim nie styka. To na 100% identyczne moduły do tego samego typu zapłonu?

mikdominik
    Użytkownik

Tak są identyczne. Nie wygląda po nim żeby nie wiadomo jak się zjarał, bo nie widać po nim tego i nie śmierdzi.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button