remontowac?

przebiegu ma jakies 7000km
Od jakichs 300km strasznie slaby jest .pod jakokolwiek gorke ledwoco sie wtacza.z gorki jakos tam sie wlecze ale to jakies 50% wolniej niz 1000km temu.szlak mnie trafia juz i niewiem co z tym zlomem zrobic.

sprawdzić pasek i rolki...

pasek wymieniony 3 tys km temu rolki i nowy wariator 2500 km temu

Ale ja i tak bym sprawdził pasek.

a jakbyś mógł powiedzieć z jakiej firmy masz wariator,rolki i pasek

pasek chinski wariator i rolki tajwanskie.wykrecilem swiece wieczorem i byla czarna okopcona niezaolejona. W miare czysty byl tylko koniec elektrody.wyczyscilem szczotka druciana i troche moze lepiej przyspiesza tak 15%poprawy jest okolo.co do vmax niema poprawy.zdarzylo mi sie dolac do baku mieszanki do dwusuwów tak jak w pilarkach stihla sie stosuje 1czesc oleju 50 benzyny.moze to odtego i moze dysza w gazniku sie zapchala ktoras albo obydwie.

wiecie jak jest w tych silnikach z napinaczem lancuszka rozrządu?wiem ze napinacz jest ale jak dziala i czy nalezy go regulowac niewiem.bo jesliby byl za luzno i przeskoczyloby ogniwko lub wiecej na zebatce to moze byc powodem slabych osiagow?luz mam taki:wydech 0,05 minimalnie luzniejsze ; ssacy 0,05 z wyczuwalnym oporem.

Z Twoich wypowiedzi wnioskuje, że 4t. Nic nie regulujesz, on sam się dociska i zaskakuje na zębatce, chodzi oczywiście o rozrząd. Zajmij się lepiej gaźnikiem i regulacją. W 4t robisz mieszankę, gratuluje.

nie robie mieszanki jakbyco.musialem czegos wlac zeby dojechac :). Czyszczenie gaznika to najbardziej upierdliwa czynnosc przy tym skuterze.ostatnio zepsulem srube ktora jest ssanie przykrecone.niewiem jak ja odkrecic.jest na srubokret gwiazdkowy ale calkiem popsulem i nie idzie nic.ciezko sie do niej dostac.do czyszczenia gaznika moge plynu do mycia naczyn uzyc?

raczej nie spróbuj przeczyścić benzyną

hmm napisał:

nie robie mieszanki jakbyco.musialem czegos wlac zeby dojechac :). Czyszczenie gaznika to najbardziej upierdliwa czynnosc przy tym skuterze.ostatnio zepsulem srube ktora jest ssanie przykrecone.niewiem jak ja odkrecic.jest na srubokret gwiazdkowy ale calkiem popsulem i nie idzie nic.ciezko sie do niej dostac.do czyszczenia gaznika moge plynu do mycia naczyn uzyc?

Najlepsze rozwiązanie z czyszczeniem gaźnika, to zawieźć go do warsztatu, który posiada myjkę ultradźwiękową. Będziesz miał pewność, że gaźnik jest ok.