REMONT SILNIKA APRILLIA MX 50

Cześć jestem posiadaczem aprili mx 50 zwracam się o pomoc mam taki problem czeka mnie remont silnika głowica tłoka cylinder i pierścienie okazało się że są także luzy na korbowodzie ok 2mm może więcej mechanik powiedział że muszę to wymienić bo długo nie pojeżdżę tym motorkiem i będzie trzeba rozkręcić silnik wycenić mnie na części +1000 zł może więcej .1500-1600 z robocizna tak mówił motorek jest wart tak 3000 zł nie wiem co robić czy sprzedać to w takim stanie czy naprawiać. Może mi coś doradzicie z góry dziękuję.

3000 to ona jest warta jakby była sprawna a nie przed kapitalką.
Jakiej ty rady oczekujesz? Masz kase i chcesz nią jeździć to remontuj NA SOLIDNYCH CZĘŚCIACH a jak nie chcesz inwestować to sprzedawaj.

tak w stanie dobrym kosztują 3000 Proszę o to czy się opłaca robić remont generalny czy lepiej sprzedać. czy te silniki są dobre czy nie czy koszt naprawy nie jest za wysoki czy ok

naprawa tyle kosztuje, nawet pewnie wiecej na fabrycznych cześciach. a na reszte pytań musisz sobie odpowiedziec sam - czy masz na to kase czy nie.
Ile byś nie wydał to ci sie nie zwróci - chyba że bedziesz tym dowoził pizze. Wiec pytanie czy masz taką kase na zabawke.