REMONT SILNIKA APRILLIA MX 50

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    david
    Uczestnik
    • 1
    • 2Postów:

Cześć jestem posiadaczem aprili mx 50 zwracam się o pomoc mam taki problem czeka mnie remont silnika głowica tłoka cylinder i pierścienie okazało się że są także luzy na korbowodzie ok 2mm może więcej mechanik powiedział że muszę to wymienić bo długo nie pojeżdżę tym motorkiem i będzie trzeba rozkręcić silnik wycenić mnie na części +1000 zł może więcej .1500-1600 z robocizna tak mówił motorek jest wart tak 3000 zł nie wiem co robić czy sprzedać to w takim stanie czy naprawiać. Może mi coś doradzicie z góry dziękuję.

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 748Postów:

3000 to ona jest warta jakby była sprawna a nie przed kapitalką.
    Jakiej ty rady oczekujesz? Masz kase i chcesz nią jeździć to remontuj NA SOLIDNYCH CZĘŚCIACH a jak nie chcesz inwestować to sprzedawaj.

david
    Uczestnik
    • 1
    • 2Postów:

tak w stanie dobrym kosztują 3000 Proszę o to czy się opłaca robić remont generalny czy lepiej sprzedać. czy te silniki są dobre czy nie czy koszt naprawy nie jest za wysoki czy ok

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 748Postów:

naprawa tyle kosztuje, nawet pewnie wiecej na fabrycznych cześciach. a na reszte pytań musisz sobie odpowiedziec sam – czy masz na to kase czy nie.
    Ile byś nie wydał to ci sie nie zwróci – chyba że bedziesz tym dowoził pizze. Wiec pytanie czy masz taką kase na zabawke.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button