Remont Inca Street

Witam :)

Ostatnio moja inca mnie mocno zdenerwowała swoim zachowaniem i postanowiłem zrobić jej operację. Teraz pytanie: Jaki kupić cylek?
Nie chodzi mi żeby to był jakiś przefantastycznie markowy cylem.
Zwykły chiński tylko powyżej 65ccm. jakieś linki chętnie przyjmę.

Pozdrawiam.

Kwota do wydania ?

100-200-300 zł

Na pewno nie chce jakiegoś markowego :) Zwykły chiński tylko większy od 65 ccm.

Po jakim przebiegu to się stało? Na jakim oleju mieszankowym jeździłeś?

Przebieg? 13 tyś coś tam.

PO prostu denerwuje mnie już słabe przyśpieszenie przy mojej masie (100kg+) dlatego zdecydowałem się na zmianę.

Acha. No, wiadomo. Po pewnym czasie 4 KM przestają wystarczać. A przebieg już 4000 km wyższy od mojego.

nygus jatam nie narzekam a mam ponad 26700km

Kup sobie tec eco. Nie są drogie, a dobre w wykonaniu. Jak zostanie Ci budżet to weź jakies sprzęgło nawet "sportowe" chińskie z allegro.

Witam.
Cylinder kupiony założony itp.
Odpalił wszystko pięknie tylko jest parę spraw.
Jakie kupić dyszę? bo mam seryjne a zapomniałem kupić jak byłem po cylek.
Obudowę paska również trzeba kupić bo pękła.
hmm o czymś zapomniałem?

Pozdrawiam.

mam do was pytanie tez mam ince street 50 i przebieg w niej 9800 mechanik powiedział zebym lepiej ją sprzedał bo nie robi sie remontó silnika w chniczykach tylko kupuje sie nowe silniki ale na to mnie nie stac jeszcze silnik jest do przyspawania bozaczepy dwa sie urwały i 3 plastiki do wymiany jak uważacie zrobic ją czy sprzedac ale jak ją sprzedam to co dostane za nia 700zł ?? a przywiąłem sie do niej i nie chce jej sprzedawac dzieki za wszystkie odpowiedzi pozdrawiam matek

Jak to silnik do przyspawania? Jak to sobie wyobrażasz, przecież on się trzyma z przodu na kołysce a z tyłu na amorach... Opisz lepiej problem.

matek pochwal sie jakzes Ty urwał te zaczepy? chyba dobrze skoczyles lub walnoles tylnim kolem o kraweznik. Bartolini dobrze mówi z tym mocowaniem a po za tym caly silnik ma obudowe z mieszalni duralu wiec jest jednoczesnie lekki jak i wytrzymaly na cieplo przez szybkie jego odprowadzanie. Sam jeżdżę streetka od 2 lat i sie dziwie jak mozna w niej zerwac tak stabilne zawieszenie