Rekordy Przebiegu W Skuterach,:}

Siemka.
Chcialem Was zapytac o to ile zrobiliscie na swoich skuterkach przebiegu.Chodzi mi np.w miesiacu
Ja kupilem 2 miechy temu skuter i mam 2050 km i cylek,tlok do wymiany

Skuter posiadam 2 miesiące jako nowy od tego czasu przebieg około 1170km więc to troche jest do wymiany tylko świeca bo ta chinska za 3 zł to daje iskre mniejszą niż skra potrzebna do zapłonu paliwa :D :)

A jaki to skuter??
Moj to Zumico Quick 50 Riya 4T

mój skuter to Benda Smart II 4T 2011r

@barteksek1
No to mamy ten sam skuter bo mam go także i ja już po 780km miałem do wymiany ;) już na części około 750 zł poszło w wakacje :D

wróżenie przebiegu to jak granie w lotto

Romet 767 (2007r) ponad 20 tyś km Przejechane ogólnie dwa cylindry, dwa wariatory;d

Keeway Hurricane, 9 tyś. km i przez ostatnie 3 tyś poszła tylko linka od prędkościomierza i żarówka. Nie wiem jak wcześniej, bo skuter należy do wujka, ale cylinder, wariator itd. - wszystko seryjne.

Keeway Matrix 10 miesięcy 3600 , niestety 2 miesiące temu syn zajeźdźił mi silnik remont cylek tłok i wał 750 , jeszcze mnie serce boli .

UWAGA przebieg mojego brata

Zipp Basic w miesiąc nabite 1200 km i zajechana tylna opona- do pęknięcia

Ja osobiscie widziałem TRIADA 1 z 20000 km przebiegu i bez ani 1 naprawy

ja najwięcej km przejechałem w sierpniu tego roku. Było to 3000 km. Ogólnie na liczniku mam 26100 km.

16000 km, chiński 4t 90ccm. Sporo ale o połowę za mało niz bym ja sobie tego życzył, pełnia szczęścia to by było 25tys km, bo tyle mniej więcej zrobię w sezonie i zimą remont mogę robić z uśmiechem na twarzy. Mam nadzieję że nowy silnik dokona tego wyczynu, niestety niby to tania chińszczyzna ale remont wciągnął ponad 1000zł a jest jeszcze korektor ze sprzęgłem do wymiany, ale to mam nadzieje że doturla do zimy. Do mocno wysilonego silnika są tez troszkę problemy z częściami chodzi mi o głowicę, mimo że moja była dobra (bo mi tylko wał sie sypnął) to chciałem postawić silnik od nowa na dobrych bebechach, i głowicy z odpowiednio dużymi zaworami i dużą średnicą kanałów dolotowy, wylotowy troszkę się naszukałem i nadzwoniłem. Ogólnie nowy silnik przeszedł pokładane w nim oczekiwania, mój stary setup 90ccm powąchał by tylko smród za obecnym nowym. Teraz zobaczymy ile to polata. Chiński wał napykał 16 tys km, a kosztuje 100zł. Wkurzę się jak obecny wał za prawie cztery stówy,w następnym sezonie w sierpniu w połowie sezonu zedrze kopyta, jak mi to zrobił seryjny chiński.

inca street 50 2t
rocznik 2009
rejestracja lipec 2010
przebieg 31600km

Ładnie, Krzyśku. Nie robiłeś nic z silnikiem? Ciągle jeździsz na Mixolu?

Yamaha Aerox: kupiłem z przebiegiem 4000tys, teraz mam 5250 ( w ok. miesiąc )
Chińczyk z reala: 6850km ( ok 4 lata, przeciętnie ekploatowany )

Ja w chińskim 4T (Zipp Led Vapor) w 1,5 miesiąca zrobiłem ponad 2000km i ani cyla, ani tłoka do wymiany nie mam choć nie raz mi się spieszyło ;p

EDIT: Jedynie to jakaś irydówka by się przydała ;d