Reklamy na forum

Od rana ładują mi sie bezczelnie jakieś fullscreeny reklmowe, misie, serduszka i inny szit.
Ponieważ tylko na skuterowo.com tak mam i adblock sobie z tym nie radzi zakładam że to nie ja mam syf w przeglądarce tylko ktos za gorliwie pododawał reklamy do strony.
Czy tylko ja tak mam?

Nie tylko ty u mnie ten syf też jest aż mi ciśnienie skacze.

U mnie też się ten szit pojawia, ale jakoś Adblock w połączeniu z Ghostery sobie z tym radzi... No rozumiem reklamy na stronie z kontentem, ale reklamy na forum to oznaka, że komuś się mózg przegrzał. Ludzie się wkurzą, to odejdą, skończy się klikanie w stronę i reklamodawcy pójdą w siną dal.... Ale co mnie to...

Hmmm.. a u mnie nic... i nie mam nic, co blokuje... cokolwiek...
Nie kochają, jak nie przysyłają misiów i serduszek...?

Hej.
Przepraszamy Was, zgłosiliśmy problem do naszego operatora, że faktycznie dziś od rana coś takiego dziwnego się pojawia.

Dzięki! Cieszy to że nie jest to taka nowa polityka w tym zakresie. Pozdrowienia

Eee, ja tam nic dziwnego tutaj nie widzę. Firefox, AdBlock Plus, XP SP3.
*
Walentynki, Dzień kota? Przecież już były i minęły. ;P

tyam, u mnie na commodore 64 tez nie ma tych reklam :D

ludzie, przeciez wy to w KODZIE STRONY MACIE

http://91.199.101.81/adrrich/054-2015_plus_fp/img/expportrait.jpg

weźcie nie róbcie z ludzi idiotów. Ktoś to recznie dopisał, zrobił specjalnego DIV-a


<!-- vendimob.pl - {skuterowo.com - TOP} -->
<script type=\"text/javascript\" src=\"http://mob.vendimob.pl/rp/adbbfc2c0ba899aa/1\"></script>
<noscript>

</noscript>
<!-- vendimob.pl -->

ktoś sobie 5 groszy chce udziubdziać na ilości wyświetleń?

Edit:
-
Eee, zaraz, zaraz... + Zastrzel mnie, a poza paskiem z Junakami u góry, jednym kaflem sponsorowanym u dołu oraz jakże zacnym obliczem prezydenta pytającym o wariatory... WM Motor, niczego dziwnego tutaj nie widzę. No, może... ruchy robaczkowe kolejnych nowych, bo za oknem już prawie wiosna. :P +
-
Jak wychodzisz z paska w wyszukiwarce niczego dodatkowego nie ma, ale jak klikasz na zakładkę... FORUM to wywala reklamę... Audi lub Plusa.
I to się nazywa XXI wiek. WOW.
-
Znaczy się, że jest tutaj jednak jakiś KRET, albo zaczyna się kolejna... Rewolucja Marcowa jeszcze w lutym, więc jak to mawiał klasyk: TRZA SPADAĆ. ;-)