"Reklamacja"egzaminu?

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #146598 Reply
  czarekHD
  Użytkownik
  • Postów: 7

  witam mam pewien problem otóż pare dni temu miałem egzamin praktyczny na kat AM yamahą neos nie zdałem go już na ósemce.
  innym skuterem robie to dobrze problem polega na tym że yamaha w wordzie ma coś zepsute w przekładni być może okładziny się wytarły ale mniejsza z tym.ruszając trzeba odkręcić manetke do połowy żeby sprzęgło załapało i po prostu nie da się wyczuć gazu a jak wiadomo podczas ósemek jest to ważne. co w tej sytuacji moge zrobić ?
  w wordzie mają tylko jeden skuter.

  #146601 Reply
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 3 102

  Możesz zapisać się znowu na egzamin.
  Najlepiej w innym WORDzie

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #146604 Reply
  Carbonated
  Użytkownik
  • Postów: 35

  101% reklamacji pewnie jest olewanych 😀 word to złoty biznes policz sobie hajs miesięcznie z pordu czy wordu z głupich statystyk słyszanych od znajomych ludzie zdają mniej więcej tak.

  10% – za pierwszym razem
  90% – od 2 do 13 a nawet więcej
  Nie raz widziałem jak instruktor z pordu w Gdyni np wyjeżdża Mercedesem s klasą a na parkingu kilka nowych vw passatów

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: "Reklamacja"egzaminu?
Twoje informacje:
Back to top button