reklama Kymco agility na skuterowie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco reklama Kymco agility na skuterowie

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Pietro Pietro 7 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe przemco
    przemco
    Użytkownik

Ktoś widział panowie te reklame, bo chyba była pokazana cena za agilkę 3999, ale nei jestem pewien bo najpierw przeładowałęm strone, a potem pomyśłałem.

Kymco to moje HOBBY
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Dobrze widziałeś. http://kymco.pl/?page_id=4

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe Raf
    Raf
    Użytkownik

No proszę, porządny model Kymco z tych mniejszych w cenie chinola, nieźle.

Jak się porówna ceny chińskich rometów i zippów (które mocno zdrożały w tym roku), to już nie widzę sensu ich kupowania w stosunku cena / jakość.

Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Od tego sezonu jest w takiej cenie 😉

o
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Agility 50 4T -4tyś.PLN
    Agility 50 2T -5tyś.PLN

Jak dla mnie, nie jest zrozumiała taka polityka cenowa importera

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Dla mnie też. Jak bym miał teraz kupować to bez wachania bym brał 4t 🙂

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

2T są popularne wśród młodzieży, dlatego producenci i importerzy skrupulatnie to wykorzystują, bijąc grubą kasę na nieświadomości napalonych adeptów skuterowych 2 kółek. Bo przecież koszty wykonania silnika 2T są niższe od 4T, to skąd różnica w cenie +1000zł za 2T??

Zdjęcie profilowe pasek888
    pasek888
    Użytkownik

Pietro napisał:

Bo przecież koszty wykonania silnika 2T są niższe od 4T, to skąd różnica w cenie +1000zł za 2T??

Może uzyskanie dopuszczenia do użytkowania tego silnika w EU jest tak drogie. A kosztów tego nie będzie ponosił przecież producent, tylko klient.

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

pasek888 napisał:

Pietro napisał:
    Bo przecież koszty wykonania silnika 2T są niższe od 4T, to skąd różnica w cenie +1000zł za 2T??

Może uzyskanie dopuszczenia do użytkowania tego silnika w EU jest tak drogie. A kosztów tego nie będzie ponosił przecież producent, tylko klient.

Opłata za homologację, czyli dopuszczenie do ruchu na drogach publicznych, pobierana jest jednorazowo na dany model, czy z silnikiem 2T, czy 4T, bez wyjątku.
    Sprzedanie setek sztuk o 1000zł drożej to już jest konkretna kasa, ale skoro można to czemu nie? Każdy orze jak może 😉

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie