REKLAMA KREMU PRZECIWZMARSZCZKOWEGO

odpalam skuterowo.com a tam reklama kremu przeciwzmarszczkowego na cały ekran , ja rozumiem że własciciel serwisu chce zarobić ale po co akurat taka reklama na tym serwisie? jakoś nie widze tu zbyt wielu kobiet a już napewno nie takich by potrzebowaly taki krem hehe a Wy co o tym myślicie ?

Jednak kasa bierze górę :-(

Płacą za wyświetlenie reklamy, a nie za to kto ją obejrzy ;)
Myślę, że ta strona nie jest prowadzona hobbistycznie, a ludzie którzy się tym zajmują też muszą z czegoś żyć, a raczej ciężko było by połączyć prowadzenie tego z jakąś inną pracą :P

Chociaż nie powiem, ale wg mnie przydał by się ktoś jeszcze do kontrolowania forum, bo osobiście to nudzi mnie, kiedy 1826 raz widzę temat "jaki nowy skuter do 1500zł" "co lepsze- bassa czy f16?" "jak zablokować kierownice?" czy "co będzie lepsze- sr czy rox?"- odpowiedzi na te pytania padały już setki razy.
Wg mnie forum nie powinno być tak zaśmiecane, a jeżeli założyciele strony czerpią z niej jakieś korzyści, to powinni o to troszkę bardziej zadbać. :)

Złe dobranie reklamy do tematyki strony nie leży w gestii właścicieli strony, a agencji która za wykupione miejsce na stronie płaci. Mi one nie przeszkadzają jakoś specjalnie.

Mi ciągle wyskakują na dole albo na całą stronę.

Ech, kiedyś internet naprawdę był wolny. Nie było tych wszystkich denerwujących śmieci...

NA skuterowo jeszcze nie jest tak źle - widzieliście konwentery flv na mp3 - tam jest reklama na reklamie

Strona z czegos musi sie utrzymywac..

Ściągnijcie AdBlocka i będzie spokój z reklamami.