REKLAMA KREMU PRZECIWZMARSZCZKOWEGO

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #83010 Reply
    wodka85
    Użytkownik
    • 31

odpalam skuterowo.com a tam reklama kremu przeciwzmarszczkowego na cały ekran , ja rozumiem że własciciel serwisu chce zarobić ale po co akurat taka reklama na tym serwisie? jakoś nie widze tu zbyt wielu kobiet a już napewno nie takich by potrzebowaly taki krem hehe a Wy co o tym myślicie ?

#83013 Reply
    matol1798
    Użytkownik
    • 27

Jednak kasa bierze górę 🙁

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#83017 Reply
    belebele
    Użytkownik
    • 19

Płacą za wyświetlenie reklamy, a nie za to kto ją obejrzy 😉
    Myślę, że ta strona nie jest prowadzona hobbistycznie, a ludzie którzy się tym zajmują też muszą z czegoś żyć, a raczej ciężko było by połączyć prowadzenie tego z jakąś inną pracą 😛

Chociaż nie powiem, ale wg mnie przydał by się ktoś jeszcze do kontrolowania forum, bo osobiście to nudzi mnie, kiedy 1826 raz widzę temat „jaki nowy skuter do 1500zł” „co lepsze- bassa czy f16?” „jak zablokować kierownice?” czy „co będzie lepsze- sr czy rox?”- odpowiedzi na te pytania padały już setki razy.
    Wg mnie forum nie powinno być tak zaśmiecane, a jeżeli założyciele strony czerpią z niej jakieś korzyści, to powinni o to troszkę bardziej zadbać. 🙂

#83027 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27

Złe dobranie reklamy do tematyki strony nie leży w gestii właścicieli strony, a agencji która za wykupione miejsce na stronie płaci. Mi one nie przeszkadzają jakoś specjalnie.

#83028 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77

Mi ciągle wyskakują na dole albo na całą stronę.

Ech, kiedyś internet naprawdę był wolny. Nie było tych wszystkich denerwujących śmieci…

#83031 Reply
    Im_Jurek
    Użytkownik
    • 4

NA skuterowo jeszcze nie jest tak źle – widzieliście konwentery flv na mp3 – tam jest reklama na reklamie

#83032 Reply
    DooOminO
    Użytkownik
    • 56

Strona z czegos musi sie utrzymywac..

#83070 Reply
    Michalk001
    Uczestnik
    • 12

Ściągnijcie AdBlocka i będzie spokój z reklamami.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: REKLAMA KREMU PRZECIWZMARSZCZKOWEGO
Twoje informacje:

Back to top button