Rękawice

Kto dostał do testowania rękawice SHIMA i jakie? Ja przedstawione poniżej.

Tia, te same;)

Ja dostałem zupełnie inne- krótkie, letnie, skórzane z tekstylnymi wstawkami.
Nie zrobie Wam foty teraz, bo już są w garażu;D

Te moje trochę mi nie pasują na skuter :(

Co myślicie o jakości?

Panowie, a jaki "typ motocykla" zaznaczaliście w ankiecie przy logowaniu do testów? Bo ja zaznaczyłem "sportowo-turystyczny" czy coś w ten deseń i takiego typu rękawice dostałem ;D

Dziś jade na moto do Opola, w sumie do zrobienia ponad 160km, także bede mógł sprawdzić ich wytrzymałość, ale przede wszystkim komfort użytkowania.

HugoBoss - do bluzy nie(absolutnie to nie są żadne aluzje).Ale gdy przyjdą troszkę chłodniejsze dni i zaczniesz jeździć w kurtce to będą Ci pasować.Na zdjęciach wyglądają na dość fajne.

Pyjan ma racje, to są rękawice z długim mankietem do kurtki- mam podobne z adrenaline i są świetne na chłodniejsze dni oraz na jazdę w nocy.
A ona mają w ogóle jakiś protektor(sztywny) czy tylko te naszycia skórzane? Bo ze zdjęć ciężko ocenić.

qazwsxedc napisał:

Pyjan ma racje, to są rękawice z długim mankietem do kurtki- mam podobne z adrenaline i są świetne na chłodniejsze dni oraz na jazdę w nocy.
A ona mają w ogóle jakiś protektor(sztywny) czy tylko te naszycia skórzane? Bo ze zdjęć ciężko ocenić.

Naszycia skórzane-ewentualnie cieniutka gąbeczka w środku.

Hugo jaki typ zaznaczyłeś w formularzu, zamień się z fenixem, on wolał długie, a dostał krótkie

Moję rękawice się dziś spisały- przejechałem w nich dziś ponad 160km i są ekstra- wygodne- ręce się nie pocą;)

Moje wyglądają tak:


Mam nadzieję, że dobrze je widać, za jakość zdjęcia przepraszam, ale teraz je telefonem robiłem.

W formularzu zaznaczyłem sportowo-turystyczny, ale jakoś nie mogę wykombinować, od kiedy to na motocyklu sportowym jeździ się w krótkich rękawicach...

TheVill // FenixxPl

Uploaded with ImageShack.us

Ja mam dokładnie te same co Fenix, bo też zaznaczyłem sportowo-turystyczny.
Po dzisiejszym dniu i zrobieniu dziś ponad 200km w tych rękawicach zacząłem już dostrzegać wady, bo minęło pierwsze zauroczenie;p
-za szeroki kciuk, w wyniku czego trudno włącza się kierunkowskazy
-podwójny materiałna zgięciu kciuk-dłoń
-zbyt długi protektor nadgarstkowy, w wyniku czego nie można komfortowo położyć ręki na manetce- powierzchnia protektora śliska i zbyt twarda.

Narazie to wszystko, ale napewno jeszcze coś znajde;D

Zaznaczyłem bodajże typ inne. Napisałem maila że mogę je wysłać do nich z powrotem jak dadzą krótkie,letnie. Zobaczymy co powiedzą. W tych na pewno nie będę jeździł,takie nie na skuter.

Zamień się z Fenixem, jeśli macie takie same rozmiary.

A który to fenix?

TheVill

Hmmm, wątpię, by shima była zadowolona z takich zamian, no i chyba mają jakąś bazę danych, kto jakie rękawice dostał.

Ja jak na razie nie wydaję werdyktów co do moich rękawic, mniej więcej w sobotę powinienem mieć skuter na chodzie, wtedy napiszę coś więcej.

TheVill // FenixxPl

Jeśli nie będą chcieli wymienić na inny model to je sprzedam :D

Ja mam te same co Hugo i Leszek, a zaznaczyłem turystyka ;). Rozmiar L, trochę szerokie palce są, ale w nadgarstku akurat. Widzę, że inni też mają te małe wady na rękawicach :D. Dostali pierwsze sztuki z produkcji z wadami, to je rozdali do 'testów' zamiast wywalić - dla nas to dobrze :). I dla nich też bo mają darmową opinię.

A co do wrażenia z użytkowania moich to póki co jestem zadowolony, po pierwszych 150km. Jedyne co to przy hamowaniu wszystkimi palcami ściąga się trochę skóra, ale jak się jeździ z 2 palcami na klamce i tak hamuje to jest ok.

qazwsxedc a z czego u Ciebie są protektory? Widzę, że też masz kieszonkę jakby można było coś włożyć pod nie.

Widzę, że Leszek nie protestuje co do modelu bo mu akurat przypasiły do Dinka :D.