Rękawice Seca Polar – Opinie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Odzież motocyklowa Rękawice Seca Polar – Opinie

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kucher kucher 1 lat, 8 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

http://allegro.pl/rekawice-seca-polar-czarne-l-i6192015556.html
    Używa ktoś tych rękawic? Cena jest bardzo przystępna. Tylko czy one nadają się do jazdy w niskich temperaturach?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Dla zainteresowanych. Kupiłem dziś te rękawice w rozmiarze M bo L trochę były za luźne. Są to jedne z najtańszych rękawic zimowych na moto. Wykonanie jest przyzwoite, są dość miękkie i wygodne. Szału nie ma, ale moim zdaniem są warte swojej ceny. Wg dziewczyny sprzedającej w sklepie, klienci opisują je jako bardzo ciepłe:) Przejechałem dziś w nich 15km, z czego połowę osiemdziesiątką przy trzech stopniach na dworze. Pod koniec przejażdżki już trochę czułem że na dworze zimno, ale nie zmarzłem:-) Za tą cenę są bardzo przyzwoite.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jak ktoś szuka ciepłych rękawic to obecnie w Decathlonie można kupić Reusch Snow Desert GTX Gore-Tex za 119,99zł:-)

Zdjęcie profilowe Vinnie
    Vinnie
    Użytkownik

Tych polarowych nie przewiewa? Mam podobne, ale zakładam je tylko na rower i przy minusowej temperaturze i tak już czuć ziąb przewiewający przez wierzch.

Zdjęcie profilowe motocyklista75
    motocyklista75
    Użytkownik

Warto zainwestować w dobre rękawice. Ja jeździłem sporo poza sezonem i teraz odczuwam ból w stawach dłoni. Moim zdaniem odpowiedni strój, to podstawa w przypadku moto.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe kucher
    kucher
    Użytkownik

Co do tych rękawic z Reuscha to miałem z nimi taki problem, że niezbyt dobrze czułem pod nimi motocykl. Aż za ciepłe czasami się zdawały 😉 Pozdrawiam

Kuchero
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie