Rękawice do 200zł i szybka z aliexpress

Witam.
Jakie polecacie rękawice do maksymalnie 200zł? Najlepiej długie, muszą być białe lub mieć białe wstawki.

A drugie pytanie: zakupiłem kask hjc cs 15 i zauważyłem, że są szybki do niego na ali za 50 zł. Stąd moje pytanie, słyszałem, że oryginalne szybki tzw “lustrzanki” nie mają homologacji i można je używać tylko na torze, czy to prawda? No i czy będzie wielki błąd kupować taką szybkę z ali? (Pewnie nie ma homologacji). Czy w razie zatrzymania mogę stracić dowód czy mogą mi udowodnić, że nie ma homologacji? No i czy mogę np. w plecaku mieć zwykła przeźroczystą i w razie czego ją zamienić i bezproblemowo jechać dalej.
Pozdrawiam!

są lustrzenki co mają homologacje i takie co jej nie mają (znacząca większość). Prawie zawsze mocno przyciemniane szyby i lustrznki mają adnotacje “daytime use only” albo “use only on track” bo po prostu po zmroku i przy szarówce lub w dłuższych tunelach nic w nich nie widać. Pomijajac bajer zostajesz ślepy jak kret na drodze. Dlatego lepsze są mechaniczne blendy.

Do 200zł kupisz rękawice SECA MERCURY, SECA CALDERA, SHIMA MODENA, SHIMA STX np tu; http://www.sklepikmotocyklowy.pl/rekawice-c-30_42.html/s=9