Rejstracja sprzętu bez homologacji

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #705874 Reply
  Paweł
  Gość
  • Postów: 89 724

  Chcę kupić SUZUKI RM 125 2T jest to motor nie zarejestrowany bez homologacji. Jeżeli bym mu zrobił światła itd czy jest możliwość zarejestrowania go ?

  #705881 Reply
  Szumek811
  Uczestnik
  • Postów: 1 045

  Nie ma takiej możliwości bo nie ma homologacji

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #705921 Reply
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 050

  i dodajmy że nie „wyrobisz” mu homologacji legalnie w żaden sposób.
  Firmy czasem taką robią że cześc produkcji (numerów ram) dostarczają z homologacją drogową a część jako czyste krosówki do tyrania po polach i wożenia przyczepką – bo większości użytkowników takich sprzętów homologacja drogowa jest zbędna.

  Za to obniża to koszty produkcji bo nie trzeba montować np instalacji świateł, wsporników świateł, lusterek..itd

  Jedyna opcja zarejestrowania takiego sprzęta to zakup ramy z numerami i dokumentami z wersji homologowanej (jeżeli ten model miał takie wersje) i przekładka wszystkich gratów.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Rejstracja sprzętu bez homologacji
Twoje informacje:
Back to top button