Rejka na przekładni

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Rejka na przekładni

Ten temat zawiera 29 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 7 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 21 przez 30 (z 30 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

gilera runner, dna, aprilia sr, tgb r50x np nie mają…

Anonimowy

Tuningowiec, co ty pier… dzieliszł Wspomniane przez ciebie motorowery mają podświetlenie blachy. Logicznie analizując: brak fabrycznego podświetlenia=brak homologacji do użytku na drogach publicznych.
    Więc nie pierdl synek 😉

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

synek.. bez takich.. luzz 😛 ale pokaż mi gdzie srka albo dna mają podświetlenie? no wal.. :mrgreen:

Anonimowy

Proszę ja ciebie bardzo 😀

Jakbyś nie zauważył, to to jest taki wystający kawałek plastiku tuż nad blachą 😉

Trafiony! Zatopiony! :622:

Anonimowy

Chłopaki dużo motorowerów nie ma podświetlenia tablicy np. TZR nie mają

tzn. jakiś jeden rocznik miał tylko dołożone ale ch*jowo wyglądało to 😛

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

nawet moj boosterek w serii miał podswietlenie tablicy 🙂 przy tej lampie kosci 🙂

Anonimowy

dywer z nowym modelem srki trafiłeś choć i tak nie wszystkie miały, a np starsza buda nie ma podświetlenia, jak mówiłem gilerka dna tez nie i jak pokazal mateusz tzr też nie ma 😛 więc 1:1. grasz daleją 😀 :622:

Anonimowy

Tuningowiec, nie sprecyzowałeś mi do konkretnego rocznika, więc bujaj się, skoro nie umiesz dobrze pytania skonstruować 😀 Chciałeś, żebym pokazał ci podświetlenie w SR, więc teraz zluzuj porty 😀

Anonimowy

spoko spoko 😀 bo spamujemy za dużo :->

Anonimowy

Wracając do tematu nie wiem, czyKind3r posłuchał rady, ale fajnie byłoby wiedzieć, co jednak wymyślił na ten temat 🙂

Oglądasz 10 postów - 21 przez 30 (z 30 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie