Rejka na przekładni

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam chciałem sobie zrobić rejestracje na przekładni, jeden problem 😀 Mam stary skuter i tam nie ma przekładni 😀 Ale dobra. Tak to wygląda, może być takie przekrzywione ? rejestracje jakbym dał prosto to powinno być dobrze mam rację ? Potrzebuje tylko porady czy dobrze czy źle 😀 Przepraszam że taki brudny skuter 😀 nie było możliwości go umyć.

Anonim
    Gość

A co ma być niby źle …

Trzyma się to dobrze, rejka będzie prosto to dobrze 🙂

Co to za skuter ?! o_O

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Gość

Wiedziałem że się o to zapytasz 😀 Skuter Derbi Furax rok 96. Pytam się bo się nie znam 😀 Powiedz, bo to trochę brzydko z boku będzie wyglądało da się jakoś zniwelować, czy tak ma zostac? A i jeszcze jedno, co mógłbym tam podlożyć żeby nie rysowało ? bo czarny kolor. jak widać tam jest kawałek kartki, ale kartka nie może być.

Anonim
    Gość

Zgodnie z przepisami nie może być, bo jest słabo widoczna i nie podświetlona.

Anonim
    Gość

Kowal, czyli nie zamontowywać ? Słyszałem że rejestracja ma być 20cm od ziemi. Wiesz dużo osób ją ma i pomyślałem że to dobry pomysł.

Anonim
    Gość

Może i 20, ale nie jest oświetlona, a pytałeś czy można zamontować, więc odpowiadam, że wg prawa nie można.

Anonim
    Gość

No ok, a co mógłbym tam podłożyć ?

Anonim
    Gość

Jak to podłożyć?

Możesz doprowadzić oświetlenie, lub tak jak ja jeździć bez niego, licząc się z możliwością mandatu lub nawet zabrania dowodu.

Anonim
    Gość

Nie o to mi chodzi ;D co podłożyć pod blaszkę żeby nie rysowała mi plastiku 😀 ?

Anonim
    Gość

Ty, no to zamontuj tak żeby nie obcierało, bez podkładania czegokolwiek.
    O cokolwiek ci chodzi, bo nie wiem za bardzo.

Anonim
    Gość

Chodzi mi o to że jak zakładam ten kątownik. To on mi rysuje. plastik. A jakbym podłożył cokolwiek nawet kartke to już by mi nie rysował.

Anonim
    Gość

Możesz jakiś cienki filc, albo kawałek materiału. Papier się od razu rozmoczy.

Anonim
    Gość

A kawałek gumy byłby dobry ?

Anonim
    Gość

No nawet najlepszy.

Anonim
    Gość

co ty kowal świrujesz

tablica musi być 20cm nad ziemią ale nikt nie bd oczekiwał oswietlenia w takim starym pojeżdzie , szczególnie źe seryjnie zapewne go nie było.

i tablica moźe mieć chyba max 15 stopni przechylenia , ale jak będzie 20 to teź nikt z kontomierzem biegać nie będzie

zreszta kiedys miski zatrzymali mnie za nieczytelna tablice i zapytalem czy mogę ja przelozyc na przekładnie i misiek powiedzial ze nie ma problemu

Anonim
    Gość

Zgodnie z prawem tylna tablica musi być podświetlona. Nie ma że stary albo nowy. Ale ja jeżdżę bez, bo wywaliłem błotnik.

Yamaha fajna jest. Miałem 2 yamahy, i w każdej wyrzucenie chlapuna było proste. A w innych sprzetach które miałem było to dużo bardziej skomplikowane.

Anonim
    Gość

A jaka tam śruba mocująca jestą Normalna na klucz 10?

Jeżeli tak, to kupujesz odpowiednio dłuższą śrubę(np. o 1cm). Następnie bierzesz to śrubę i montujesz w układzie od łebka śruby: uchwyt rejestracji, jedna nakrętka, druga nakrętka i wkręcasz śrubę na jej miejsce.nakrętki robią za dystans, a całość dociska plastik 😉

[ Dodano: 28-12-2011, 02:55 ]

Anonim
    Gość

w moim piaggio też nie ma oświetlenia rejki i jakoś jeszcze nikt mi za to awantury nie robił : )

Anonim
    Gość

pierwsze słyszę żeby w motorowerze obowiązkowe było oświetlenie tylnej tablicy rejestracyjnej.. praktycznie żaden ze skuterów nie ma oświetlonej tablicy nie licząc oriona(101s) który ma od dołu lampy białą barwę klosza i wtedy oświetla…..

Anonim
    Gość

Jakto nie, mają. I to większość ma z klosza ampy głównej, bo na dole jest bezbarwne.

Anonim
    Gość

gilera runner, dna, aprilia sr, tgb r50x np nie mają…

Anonim
    Gość

Tuningowiec, co ty pier… dzieliszł Wspomniane przez ciebie motorowery mają podświetlenie blachy. Logicznie analizując: brak fabrycznego podświetlenia=brak homologacji do użytku na drogach publicznych.
    Więc nie pierdl synek 😉

Anonim
    Gość

synek.. bez takich.. luzz 😛 ale pokaż mi gdzie srka albo dna mają podświetlenie? no wal.. :mrgreen:

Anonim
    Gość

Proszę ja ciebie bardzo 😀

Jakbyś nie zauważył, to to jest taki wystający kawałek plastiku tuż nad blachą 😉

Trafiony! Zatopiony! :622:

Anonim
    Gość

Chłopaki dużo motorowerów nie ma podświetlenia tablicy np. TZR nie mają

tzn. jakiś jeden rocznik miał tylko dołożone ale ch*jowo wyglądało to 😛

Anonim
    Gość

nawet moj boosterek w serii miał podswietlenie tablicy 🙂 przy tej lampie kosci 🙂

Anonim
    Gość

dywer z nowym modelem srki trafiłeś choć i tak nie wszystkie miały, a np starsza buda nie ma podświetlenia, jak mówiłem gilerka dna tez nie i jak pokazal mateusz tzr też nie ma 😛 więc 1:1. grasz daleją 😀 :622:

Anonim
    Gość

Tuningowiec, nie sprecyzowałeś mi do konkretnego rocznika, więc bujaj się, skoro nie umiesz dobrze pytania skonstruować 😀 Chciałeś, żebym pokazał ci podświetlenie w SR, więc teraz zluzuj porty 😀

Anonim
    Gość

spoko spoko 😀 bo spamujemy za dużo :->

Anonim
    Gość

Wracając do tematu nie wiem, czyKind3r posłuchał rady, ale fajnie byłoby wiedzieć, co jednak wymyślił na ten temat 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button