rejestracja wyrejestrowanego motoroweru

Witam
Chcę kupić Romet Ogar 200 który jest wyrejestrowany ale posiada dowód rejestracyjny. Czy bym miał jakieś problemy z zarejestrowaniem go?

jak może posiadać dowód rejestracyjny będąc wyrejestrowanym ?

przecięty

wpisane jest, że wyrejestrowany czasowo czy na stałe ? jak na stałe to może być problem, wtedy najlepiej do WK się przejść i zapytać

właśnie tego nie wiem w środę jadę zobaczyć motorek i się wtedy wszystkiego dowiem.

jak chcesz to wbij na forum www.jawa50.fora.pl i poczytaj trochę przed oględzinami motoroweru. To forum się zajmuje właśnie Ogarem 200 i Jawą 50. Sam też mam Ogara.

Witam wszystkich, 3 dni temu kupiłem skuter (f16) w promocji w realu. Chcialem go zarejestrowac, ale okazalo sie, ze taki pojazd jest juz zarejestrowany, wiec poszedlem z powrotem tam gdzie kupiłem i oni twierdza ze jest to niemozlowie, dopiero w poniedzialek zadzwonia do producenta i zapytaja jak to jest mozliwe. Chcialbym Was zapytac jakie sa moja prawa, czego moge zadac jesli beda kazali mi oddac skuter ( nie chce tego robic bo cena byla naprwde atrakcyjna)
pozdrawiam

W realu jak sprzedawali przed twoim skuter inny to pomylili dokumenty tamten dostał twoje a ty masz tamtego, teraz real niech to odkręca a ty złóż reklamacje