rejestracja wyrejestrowanego motoroweru

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #62675 Reply
    marcin9699
    Użytkownik
    • 2

Witam
    Chcę kupić Romet Ogar 200 który jest wyrejestrowany ale posiada dowód rejestracyjny. Czy bym miał jakieś problemy z zarejestrowaniem go?

#62676 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21

jak może posiadać dowód rejestracyjny będąc wyrejestrowanym ?

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#62677 Reply
    marcin9699
    Użytkownik
    • 2

przecięty

#62679 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21

wpisane jest, że wyrejestrowany czasowo czy na stałe ? jak na stałe to może być problem, wtedy najlepiej do WK się przejść i zapytać

#62688 Reply
    marcin9699
    Użytkownik
    • 2

właśnie tego nie wiem w środę jadę zobaczyć motorek i się wtedy wszystkiego dowiem.

#62691 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21

jak chcesz to wbij na forum http://www.jawa50.fora.pl i poczytaj trochę przed oględzinami motoroweru. To forum się zajmuje właśnie Ogarem 200 i Jawą 50. Sam też mam Ogara.

#63516 Reply
    krzychu922
    Użytkownik
    • 0

Witam wszystkich, 3 dni temu kupiłem skuter (f16) w promocji w realu. Chcialem go zarejestrowac, ale okazalo sie, ze taki pojazd jest juz zarejestrowany, wiec poszedlem z powrotem tam gdzie kupiłem i oni twierdza ze jest to niemozlowie, dopiero w poniedzialek zadzwonia do producenta i zapytaja jak to jest mozliwe. Chcialbym Was zapytac jakie sa moja prawa, czego moge zadac jesli beda kazali mi oddac skuter ( nie chce tego robic bo cena byla naprwde atrakcyjna)
    pozdrawiam

#63517 Reply
    guliwer55
    Użytkownik
    • 28

W realu jak sprzedawali przed twoim skuter inny to pomylili dokumenty tamten dostał twoje a ty masz tamtego, teraz real niech to odkręca a ty złóż reklamacje

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: rejestracja wyrejestrowanego motoroweru
Twoje informacje:

Back to top button