Rejestracja skutera z Holandii

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo i Przepisy Ruchu Drogowego Rejestracja skutera z Holandii

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  lolo 2 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #689902 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pawel
    Paweł

Witam. Mam problem z rejestracją skutera z Holandii. Byłem ostatnio w wydziale komunikacji zapytać co będę potrzebować do rejestracji w Polsce to usłyszałem odpowiedz ze przede wszystkim umowe kupna sprzedaży. Teraz tak, umowy takiej nie mam, ponieważ w Holandii nie pisze się umów bo nie są one potrzebne do rejestracji, skuter kupiłem dwa lata temu od jakiejś Włoszki i od dwóch lat jestem jego właścicielem, oczywiście dowód rejestracyjny Holenderski jest na moje dane. Co mogę z tym zrobić? Dodam ze skuter jest jeszcze zarejestrowany w Holandii, ale jest już w Polsce, ponieważ przez koronawirusa export w wydziałach w NL jest wstrzymany i muszę zgłosić online „ wywóz „ za granice i zamknąć rejestracje.
    Z góry dziękuje za odpowiedzi.
    Pozdrawiam

#689921 Odpowiedź

lolo

Wydaje mi sie ze jeśli w dokumentach holenderskich wystepujesz jako wlasciciel nie potrzebujesz już żadnej umowy.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Rejestracja skutera z Holandii
Informacje o Tobie: