REJESTRACJA SKUTERA - ILOŚĆ WŁAŚCICIELI

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    acmt
    Użytkownik

Witam
    Czy skuter może mieć jednego właściciela i dwóch współwłaścicieli???
    Chce zarejestrować na siebie i dwójkę dzieci, żeby ‚leciała’ im zniżka.
    Serdecznie pozdrawiam

benekpe
    Użytkownik

Z tymi zniżkami w obecnych czasach to bywa różnie. Ja rok temu w Warcie, za to że przyszedłem do niech dostałem od razu 60% zniżki na OC na auto. Nie musiałem nic udowadniać jakie już zniżki posiadam. A jeśli chodzi o ubezpieczenie motoroweru, to nabyte zniżki nie przechodzą na auto – tak mi się wydaje. Kwoty OC na motorower są i tak małe, więc zniżki tak bardzo nie wpłyną na nasze opłaty. Taka jest moje zdanie.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

lisu7
    Użytkownik

Ja też tak mam ja jestem współwłaścicielem a mój ojciec właścicielem i
    dziecko musi mieć jako opiekuna osobę pełnoletnią,Ubezpieczenie to w PZU ojciec miał 90zł z czego 10 zł dołożyli za mnie i 100zł wychodzi(OC NW) a byłem w INTER RISK to gościu powiedział ojcowi 60% zniżki a za mnie bodajże 20% odjęli i wyszło 85zł i latania zakłopotania z tym.Słyszałem coś że zniżki nie będą się już naliczać niepełnoletnm.

guliwer55
    Użytkownik

To jesteś w błędzie zniżka nabyta przez lata na motorower przechodzi na auto ja tak miałem

lisu7
    Użytkownik

wiem sam tak będę miał ale to ma się skończyć tak słyszałem.

acmt
    Użytkownik

Zniżka ze skutera na obecna chwile przechodzi, czasem zależy to od ubezpieczyciela (firmy) ale raczej nie ma problemu z przełożeniem tej zniżki na auto, jak będzie za parę lat, nie wiem.

Ale czy mógłby ktoś odpowiedzieć na moje najważniejsze pytanie, czyli czy skuter może mieć wpisanych 3 właścicieli w dowodzie? Bo, że może być właściciel i współwłaściciel to wiem, ale ja chce wpisać dwóch współwłaścicieli, można tak?

Pozdrawiam

barteklodz
    Użytkownik

w Warcie cały staż przechodzi, nawet z przyczepy

główny właściciel + współwłaściciel
    kolejny będzie dopisany w adnotacjach

acmt
    Użytkownik

Super w końcu konkretna odpowiedz.

I to chodzi, ważne że będzie wpisany w dowód.

Dzięki wielkie i wesołych świąt

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button