Rejestracja, przegląd, ubezpieczenie… Pomocy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Rejestracja, przegląd, ubezpieczenie… Pomocy

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam… Mam pytanie. Ile razem wyniesię rejestracja skutera, przegląd i ubezpieczenie?? I czy to wystarczy? Chodzi o to czy jak kupić skuter sprowadzony z Włoch ma oczywiście komplet dokumentów przetłumaczonych to trzeba tylko zarejestrować ubezpieczyć i zrobić przegląd czy coś jeszcze i ile razem to wszystko wyniesie? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

Anonimowy

Ubezpieczenie 50zł. Rejestracja 130zł. Tak bynajmniej było na jesieni 2007.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

Ja na koniec tamtych wakacji kupiłem skuter sprowadzony z Włoch z przetłumaczonymi papierami 😛 Od faceta pojechałem od razu na przegląd – 116zł na drugi dzień brat poleciał do wydziału komunikacji – rejestracja blacha dowod miękki – 112zł (jakoś tak) później poleciałem ubezpieczać, w warcie wołali sobie 100zł więc poszedłem do HDI i zapłaciłem 50zł;) po 2 tyg odebrałem twardy dowód – 0zł;p

Anonimowy

Dokładnie tak kolego. Temacik do zamknięcia 😉

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie