Rejestracja na motorower quada?

Witam. Zastanawiałem się nad quadem na kartę. Jednak wszystkie 50 są badziewne. Wpadłem na pomysł aby kupić quada 300cc z uszkodzonym silnikiem i założyć coś niezawodnego 50cc (np. silnik od charta z papierami ok. 400zł). Nie wiem jednak czy można pojechać na przegląd i w jakiś sposób podbić że to 50 (bo to by była 50). I co z przerejestrowaniem? Chyba trzeba by było rejestrować od nowa.

najpierw musisz kupić quada z homologacją, bez tego ani rusz, a potem pokombinować może uda ci się dostać przegląd na stacji diagnostycznej, Powodzonka

ale jak to "silnik z papierami" z papierami kupuje się rame a nie silnik :)

Silnik jest częścią zamienną i nie potrzeba na niego papierów....

Quad zarejestrowany jako 300 - nawet uszkodzony nie ma prawa być zarejestrowany jako 50.... Nikt tego nie zarejestruje....

Czyba że zrobisz lewe papiery na ramę... ale strzeż się tego aby ktoś Cię nie podp....ił.

Ile masz lat? Czy rodzice o tym wiedzą ile będą musieli zapłacić za taką przewałkę przy pierwszej kontroli? Jak nie to około 5 tys. złotych. Oczywiście kurator jak jesteś niepełnoletni....

Dzieci/ludzie - myślcie - to nie boli...

Czy mogę zarejestrować samolot odrzutowy na rower? :D

A tak na serio, to musisz kupić quada, który będzie miał w papierach 50ccm. Inaczej się nie da.

izdebski12 napisał:

Czy mogę zarejestrować samolot odrzutowy na rower? :D
....

Pewnie tak ale musi mieć szprychy i pompowane koła............. Wiem że paru debili napisze że male awionetki mają to ;)

A ja chcę helikopter.........50ccm, a potem go przerobię na 1800 z turbo, hehe

myślisz że helikopter wzbije się w powietrze na 1.8 l wątpię , kolega ledwo na budynkami latał po zamontowaniu 22l od jelcza w każdym bądź razie życzę powodzenia :D

No to zamontuje silnik z czołgu.... wszystko mi jedno
A tak serio to był sarkazm.... ironia jeśli tego nie ogarniasz...

R2_D2.... niektórzy nie ogarniają tematu, lub nie rozumieją, lub nie chcą rozumiec...

R2_D2 - zdrówko.

prędzej ty nie ogarniasz jeśli myślisz że na serio odebrałem twój post

No R2_D2 zostałeś zjebany bo kolega nie przeczytał pierwszego posta i myśli że jest alfą i omegą.....

Lukario - czytaj i odpowiadaj z szacunkiem jak rozumiesz opdpowiedzi. Jak nie rozumiesz - zamilknij na wieki......

My nie ogarniamy tematu a ty/łon ogarniasz :)

Aaaaa, w dupie to mam i już, nie będę się spierał z ignorantami....

Masz rację...
W dupie byli , gówno widzieli.... a są najmądrzejsi.....

....a kolega"pomorze" mi.... nie potrafią napisać poprawnie.....

...toć nieuki i ignoranci......

Szanowni Panowie , proponuję zakończyć tą dziwną kłutnię , w ramach przeprosin zaprosiłbym na kielicha niestety nie mam jak :D póki co czas zapalić. Myślę że przeprosiny przyjęte

Spoko, ale ja nie palę....rzuciłem 6 lat temu po prawie 30 latach palenia.