Rejestracja motorower.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Jakub Jedynak
    Uczestnik

Witam znalazłem Derbi sendę drd pro z 2011r o pojemności 50 sprowadzoną z Francji. W Polsce miało ją 3 właścicieli i ani jeden nie zarejestrował jej w Polsce. Czy jak ją kupię to będę mógł ją jeszcze zarejestrować?

Wombat
    Moderator

jeżeli masz do niej dokumenty i ciągłośc umów od chwili przekroczenia granicy to tak

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Jakub Jedynak
    Uczestnik

A o jakie umowy chodzi i jakie dokumenty bo się nie znam a różne informacje dostaje.

Wombat
    Moderator

a co masz?

Jakub Jedynak
    Uczestnik

Właśnie tylko dzwoniłem do właściciela i mówił że są wszystkie potrzebne do zarejestrowania ale on nie rejestrował bo tylko jeździł do babci i po polu nim jeździł. Chodzi mi o to na jakie dokumenty zwrócić uwagę, te które będą niezbędne podczas rejestracji.

Szumek811
    Uczestnik

Ciągłość umów, oraz pierwsza umowa musi być przetłumaczona przez tłumacza przysięgłego. Do tego Fundusz Gwarancyjny może chcieć od Ciebie kasy jak to zarejestrujesz bo moto jest w polsce x czasu i pewnie nie miało OC, które mieć musi nawet jak nie jest przerejestrowane.

Wombat
    Moderator

jego problem to OC tylko od dnia w którym kupił/kupi (daty na umowie)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button