Rejestracja motocykla po 8 latach

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #625446
  Zolwikk
  Uczestnik
  • Postów: 2

  Witam,
  Mam okazję kupić motocykl 125ccm (dosyć tanio)
  Motocykl nigdy nie zarejestrowany!!!
  Kupiony w Polsce w 2009r. Właściciel ma wszystkie papiery (tj. Faktura VAT oraz karta pojazdu). Moje pytanie brzmi czy dam radę go zarejestrować, jeżeli tak to jak? Normalnie tak jak bym go kupił wczoraj w salonie? I jak go zarejestrować na siebie a nie na właściciela na którego wystawiona jest faktura. Proszę krok po kroku oraz jeżeli ktoś się tym interesuje/zajmuje ile mnie to będzie kosztowało 😁 wszystkim dziękuję i pozdrawiam

  #625458
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 036

  umowę zakupu z obecnym właścicielem i masz ciągłość „własności”- zarejestrujesz.
  chyba że to potraktują jako pierwszą rejestracje po zakupie a on nie spełnia norma na 2017. wtedy go Wk nie zarejestruje.
  Telefon do WK pomoże wyjasnić kwestie

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #625459
  Zolwikk
  Uczestnik
  • Postów: 2

  Czyli jest szansa że się nie uda?

  #625461
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 036

  zadzwoń do WK to się dowiesz

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button