Rejestracja i ubezpieczenie tego samego dnia

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Ubezpieczenienia Komunikacyjne OC/AC/NNW Rejestracja i ubezpieczenie tego samego dnia

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe PE70
    PE70
    Użytkownik

Cześć.
    Zarejestrowałem dziś motocykl tymczasowo do wykonania przeglądu. Dziś miałem też wykupić ubezpieczenie, ale dzień tak mi się potoczył, że nie zdążyłem tego zrobić. Dlatego chciałbym zapytać, czy jeśli przełożyłbym to na jutro, to kara i tak mnie dopadnie?
    Teraz mogę kupić ubezpieczenie online. W unice wyniesie mnie 516zł z nnw, na kilku innych stronach miałem samo oc za 1500..Jest to mój pierwszy motocykl, a prawo jazdy zrobiłem w październiku. Czy cena podana przez uniqę jest akceptowalna w moim przypadku, czy jestem w stanie dorwać gdzieś lepszą ofertę?
    Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

stawki ubezpieczeniowe to bardzo indywidualna sprawa

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie