Kymco Bet&Win – regulacja napędu, wasze sugestie.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Kymco Bet&Win – regulacja napędu, wasze sugestie.

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe snajper061 snajper061 5 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Patryk Makówka
    Użytkownik

Witam to znów ja ;p
    Posiadam kymco bet&win50 LC
    Mój setup to Malossi multivar, i stage6 pro replica
    Mam problem z regulacją napędu, wiem, że za mnie go nie wyregulujecie, ale chciałbym parę porad co do tej czynności
    Na rolkach 9gr jest zamulony na starcie i jedzie jakieś 70-80 i tu są jakieś białe sprężynki no name i centralka biała z zestawu malossi
    Na rolkach 4,5gr czerwonych sprężynkach i białej dociskowej z zestawu malossi skuter wyje i tak średnio przyśpiesza i v-max to okolo 60-65
    Na rolkach okolo 6,25 (zmieszałem 4,5gr z 9gr by zobaczyć) białych sprężynkach i białej dociskowej z malossi skuter trochę ciszej chodzi niż poprzednio lepiej przyśpiesza ale v-max to max 70
    Macie jakieś propozycje by uzyskać v-max w granicach 80-85 i dobre przyśpieszenie?

Zdjęcie profilowe snajper061
    snajper061
    Użytkownik

tak góra na 70cm

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie