Regulacja napędu Benelli x49

Witam
Skuter benelli x49 70cc
Wario malossi (4,7),6,9 g
seria sprężyny seria ,biała malossi ,czerwona malossi
Skuter jedzie ledwo 70km/h na ustawieniach czerwona malossi i 6 g .Czy z tego można wycisnąć coś więcej ?

teoretycznie do tych realnych (nie licznikowych) 73-75km/h powinien sie rozbujac jak nie ma blokad.
zmieniaj rolki to się dowiesz. zalezy w jakim stanie masz cylinder i jak jest wyregulowany gaźnik

Silnik po remoncie ,wydaje mi się że osiąga małe wartości obrotowe bi ledwie 8 tys na max manetce podczas jady ,na stopce ledwo 10 tyś .Świeca ładnie wypalona kawa z mlekiem nienaganny rozruch dysza 80 bo na 90 się nie dało wyregulować jakoś

Skoro kręci niskie obroty to pytanie jakie łożyska na wale ? Czy posiadasz sportowy wydech ? Jeżeli masz realne 70km/h to nie jest źle, ja osiągam 83-85km/h a to już prędkość przelotowa 125 ccm. Do tego jaki masz gaźnik ? Na 17,5 dużo nie wyciśniesz natomiast na gaźniku 19mm odczujesz różnicę. Prędkość maksymalna nie zależy tylko od napędu. Jaki to cylinder ta 70ccm ? Chińska ?

Gaźnik 19 dysza 80 cylinder nie jest to jakiś s6 za 600 zł tylko tzw średnia półka ,przyspiesza fajnie ,nie grzeje się .Wydech seria

Noooo to chłopie na co Ty liczysz :slight_smile: Tuning zaczyna się od wydechu. Więc twój problem rozwiązany. Wymień wydech i prędkość będzie ok. Napęd zostaw w spokoju.

Dobra ,dzięki za pomoc jak wydech mogę założyć do takiego 2t 70 cc żeby coś ruszyło ?

Jakiej firmy ten cylinder ?