Regulacja gaźnika w toros f16

Jak się reguluje gaźnik w toros f16?
Patrzcie: http://www.youtube.com/watch?v=ncbVU-kfI3s&feature=youtu.be
Odpalam i mi gaśnie...

Już sobie poradziłem. W gaźniku była malutka złota śrubka naciągnięta sprężynką było podkręcić troszkę śrubkę i gitara

Bagnet odkręca się w lewą stronę i wyciąga.

No coś nie idzie mi z tym bagnetem. W ogóle ani drgnie. No, ale co ja się będę przejmował. Jak na przegląd pojadę to mi wymienią oleje, oni już na pewno będą wiedzieć jak to odkręcić. Hm, a mam pytanko, bo zamierzam zakupić sobie taki alarm + odpalanie z pilota, może mi ktoś pokazać (np. na rysunku), gdzie znajduję się kabelek od stacyjki (jakaś kostka zapewne), bo do niej będę musiał podłączyć alarm.
Ciężkie mam dojście do kabli za maską. Bym musiał odkręcić całą maskę, a boje się, że coś nacisnę i ułamie.

Cześć mam identyczny skuter. Powiem ci tak, chińskie skutery są dobre tylko słabo dopracowane. Kupiłeś nowy skuter i od razu gaźnik musisz regulować a na dole masz źle zrobiony plastik. Ja takich problemów nie miałem aczkolwiek maska skutera jest źle dopracowana z prawej strony nie do końca jest zatrzaśnięta i w żaden spośob nie można jej docisnąć. Po ok.100km musiałem regulować hamulec bębnowy z tyłu. Teraz mam przejechane 264km i nie długo mam pierwszy przegląd. Co do alarmu to ja na twoim miejscu bym w nim nic nie grzebał ponieważ możesz coś uszkodzić i gwarancja tego nie obejmie.TYLKO PAMIĘTAJ O DOBRYM DOTARCIU. Pozdrawiam ; D

Hamulce wyregulowane. Podkręciłem tuszkę śrubki, bo wtedy ledwo koło blokował jak hamulec do końca docisnąłem. Plastiki na dole to była trochę inna bajka. Tam był ten zaczep, ale nie włożony w drugi plastik. Chciałem go włożyć i się urwał. Odkręciłem maskę pod siedzeniem i podkręciłem złotą śrubkę, na którą była założona sprężynka. Skuterek pali od 1 dotyku. Wczoraj dzwoniłem do firmy ZIPP i się zapytałem, czy jak zdejmę blokady to gwarancja dalej będzie. Niestety Pani odpowiedziała, że po zdjęciu blokad tracę gwarancję. Więc nie zdejmuje blokad, do póki jej nie stracę. Czyli za rok lub jak przejadę 5 tys. km
Pozdro

Ja w ogóle nie będe ściągał blokad bo wydaję mi się że potem go za więcej sprzedam jakiemuś dzieciakowi co marzy o własnym jednośladzie. A rodzice będą patrzeć żeby dziecko było bezpieczne. Więc blokady zostawie. Planuję juz za jakiś 1,5 roku kupić coś większego po zdaniu prawka. Marzę o własny crossie lub enduro ; D