Regulacja dźwigni hamulca S9

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco Regulacja dźwigni hamulca S9

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

mobil454
    Użytkownik

Mam problem bo nie wiem jak wyregulować klamkę hamulca w KYMCO S9 bo jak wciskam to leci aż do końca.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

On ma dwie tarcze? Który hamulec?

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.

mobil454
    Użytkownik

2 tarcze i problem jest w przednim

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Daj mi pięć minut.

mobil454
    Użytkownik

Ok 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Myślałem, że Ci pomogę dokładnie, ale jest za zimno, żeby teraz grzebać. Tak więc musisz rozejrzeć się na końcach cięgna hamulca w poszukiwaniu nakrętki regulacyjnej. Masz więc dwa miejsca przy kole lub przy klamce hamulcowej na kierownicy.

Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

a od kiedy to się reguluje tarczówki w piździku ? sprawdź płyn hamulcowy , dolej i odpowietrz -ot cała filozofia

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

W sumie powinienem na początku zapytać czy chodzi o skok jałowy, ponieważ właśnie ten się reguluje za pomocą cięgna, nie płynu hamulcowego.

mobil454
    Użytkownik

Udało się.
    Mój tata zobaczył i okazało się że nieudolnie odpowietrzając zapowietrzyłem hamulec.
    Problem rozwiązany.
    Dzięki
    Do zamknięcia 🙂

Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

lucek71 napisał:

W sumie powinienem na początku zapytać czy chodzi o skok jałowy, ponieważ właśnie ten się reguluje za pomocą cięgna, nie płynu hamulcowego.

lucek nie nabijaj już postów , cięgna są do hamulców mechanicznych a nie hydraulicznych

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie