Reflektor i żarówka Keeway Hurricane.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    patryk1337
    Użytkownik
    • 4
    • 6Postów:

Mam mały problem ze światłem przednim w skuterze ( Keeway Hurricane). Otóż coraz częściej zdarza mi się podróżować w nocy. Jednak przy fabrycznych żarówkach niewiele widać na drodze, a gdy z naprzeciwka nadjeżdża auto – katastrofa…
    Jako że jestem w tym zielony proszę o pomoc…

Od początku miałem fabryczną żarówkę 35/35W (bańkę) z dwoma włóknami…
    Świeci dosyć kiepsko…W skuterze typ mocowania żarówek to BA20D … Myślałem nad zmianą typu mocowania na żarówki np. H7 czy H4, tylko z tego co czytałem nie jest to takie proste i można łatwo zepsuc…

Czy mógłbym wsadzić do skuterka żarówkę przykładowo 45/40W tez z typem mocowania BA20D? Czy te dodatkowe 10W nie zaszkodzi i czy będzie lepiej świecić? Czy może jest jeszcze inne, lepsze rozwiązanie… Z góry dziękuję za pomoc…

goofi
    Użytkownik
    • 0
    • 23Postów:

Odradzam jakiekolwiek kombinacje z żarówkami H7 czy H4. Po pierwsze to niezgodne z przepisami, po drugie to zbyt duża moc dla Twojej prądnicy i po prostu ją spalisz. Możesz spróbować zastosować zamiennik dostępny w handlu najczęściej pod nazwą „semihalogen” z mocowaniem BA20D o mocy 35/35W. Najlepiej dokonać zakupu w sklepie, porównując z oryginalną żarówką. Ważne, by geometria, czyli położenie włókien, względem cokołu, było takie samo jak w oryginale.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button