Razzo Str 50

Witam, niedawno zrobiłem prawko na kat. AM i przymierzam się do kupna pierwszego sprzętu. Nie mam zbyt dużego budżetu i wpadło mi ostatnio w oko takie coś jak Razzo str 50 z 2012 roku za 1900 zł do nego. Jedynym mankamentem jest brak dekla silnika od strony koła zamachowego i zerwana linka gazu. Macie jakieś opinie o tej marce, lub jakiekolwiek informacje które pomogły by mi w kupnie? Wybaczcie mi jakiekolwiek błędy, bo jestem jeszcze trochę zielony w temacie. Z góry dzięki

to Derbi Senda na silniku AM6 pod inną nawzą. Derbi ma raczej dobre opinie puki jest na oryginalnych cześciach - ale tu jak zawsze - to używka i mogły dziac sie cuda.

Mógłbyś mi podrzucić link do jakiegoś przykładowego lewego dekla silnika do am6? Chciałbym mieć pewność że dobrze szukam

https://www.google.com/search?q=AM6+dekiel&oq=AM6+dekiel&aqs=chrome..69i57.2439j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Dobra super, i jeszcze jedna rzecz; czy silnik odpali w ogóle z zerwana linka gazu? Może to banalne pytanie ale jestem jeszcze zielony w temacie.

powinien. ale to zależy gdzie sie zerwała ta linka i w jakim połozeniu jest przepustnica - bo jak linka została szarpnięta jakoś i przepustnica jest max otwarta to odpalenie go to rzeźnia bedzie dla silnika.

jak nie masz kasy to sie musisz na przedmiocie zakupu DOBRZE ZNAĆ bo sie możesz ładnie władować.
Ta cena jest atrakcyjna ale ten sprzęt jest co najmniej zdekompltowany i uszkodzony. Pytanie jak bardzo (w kontekście tej ceny).

Ok dzięki wielkie za pomoc. Pojadę i tak z ciekawości wezmę kogoś kto się lepiej zna i ocenie.