Razzo Str 50

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #656419
  Karolusiek133
  Uczestnik
  • Postów: 1

  Witam, niedawno zrobiłem prawko na kat. AM i przymierzam się do kupna pierwszego sprzętu. Nie mam zbyt dużego budżetu i wpadło mi ostatnio w oko takie coś jak Razzo str 50 z 2012 roku za 1900 zł do nego. Jedynym mankamentem jest brak dekla silnika od strony koła zamachowego i zerwana linka gazu. Macie jakieś opinie o tej marce, lub jakiekolwiek informacje które pomogły by mi w kupnie? Wybaczcie mi jakiekolwiek błędy, bo jestem jeszcze trochę zielony w temacie. Z góry dzięki

  #656431
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 033

  to Derbi Senda na silniku AM6 pod inną nawzą. Derbi ma raczej dobre opinie puki jest na oryginalnych cześciach – ale tu jak zawsze – to używka i mogły dziac sie cuda.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #656436
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 8

  Mógłbyś mi podrzucić link do jakiegoś przykładowego lewego dekla silnika do am6? Chciałbym mieć pewność że dobrze szukam

  #656437
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 033
  #656438
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 8

  Dobra super, i jeszcze jedna rzecz; czy silnik odpali w ogóle z zerwana linka gazu? Może to banalne pytanie ale jestem jeszcze zielony w temacie.

  #656440
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 033

  powinien. ale to zależy gdzie sie zerwała ta linka i w jakim połozeniu jest przepustnica – bo jak linka została szarpnięta jakoś i przepustnica jest max otwarta to odpalenie go to rzeźnia bedzie dla silnika.

  jak nie masz kasy to sie musisz na przedmiocie zakupu DOBRZE ZNAĆ bo sie możesz ładnie władować.
  Ta cena jest atrakcyjna ale ten sprzęt jest co najmniej zdekompltowany i uszkodzony. Pytanie jak bardzo (w kontekście tej ceny).

  #656442
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 8

  Ok dzięki wielkie za pomoc. Pojadę i tak z ciekawości wezmę kogoś kto się lepiej zna i ocenie.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button