Rama

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #627621 Reply
  simsonowiec
  Uczestnik
  • Postów: 2

  Siema!
  Zaczynam odrestaurowywać simsona s70.Mam krzywą ramę.Mój brat ostatnio kupił od kolegi za tzw. flaszkę ramę i jest problem.Jak wiadomo inna rama to inny nr.I tu moje pytanie gdzie trzeba pójść z tą nową ramą żeby jakoś legalnie było można przebić te numery na nową ramę i tabliczkę?

  #627623 Reply
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 049

  nie ma przebijania numerów, jeżeli na tą nową rame masz umowę (taka jak na cały skuter) to załatwia to wydział komunikacji.
  Jeżeli nie masz kwitów (umowa) to formalnie nic nie masz i nic nigdzie nie przełożysz

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #627624 Reply
  simsonowiec
  Uczestnik
  • Postów: 2

  Czyli muszę mieć np. paragon że kupiłem tą ramę a nie np. ukradłem ?

  #627631 Reply
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 049

  musisz mieć umowę kupna-sprzedaży z poprzedniem właścicielem pojazdu (bo rama formalnie jest traktowana jak pojazd) lub fakturę że rame o takim to a takim numerze nabyłeś nową. Paragon to sobie możesz mieć za wafelki w sklepie. Tutaj jest kwestia przeniesienia własności i paragon to żaden dokument

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Rama
Twoje informacje:
Back to top button