Rally 50 - problem z gaźnikiem (90ccm).

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Rally 50 - problem z gaźnikiem (90ccm).

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe manson6666 manson6666 7 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #132774 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe manson6666
    manson6666
    Użytkownik

Witam! Odrazu przejde do rzeczy. Posiadam Skuter 4t taki jak w temacie, o pojemnosci 90ccm z dedykowana głowica pod zestaw z wypukłym tłokiem, oraz gaźnik od gy6 150ccm. Sprzet z tym właśnie gaźnikiem chodził naprawde cudownie.. Do DZIS! Podczas odpalania skutera i dodania gazu o symboliczny milimetr, zamula go, dusi i spada na obroty jałowe! Dodam Też, ze gaźnik został wyczyszczony dogłębnie i wyregulowany , zawory zostały wyregulowanie… Teraz Moje pytanko Szanowni Koledzy brzmi… Gdzie tkwi problem, że nie można nim ruszyć z miejsca? 🙂
    Pozdrawiam i Proszę o sesowne odpowiedzi! 🙂

#132782 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe enter1978
    enter1978
    Użytkownik

Miałem taki setup i gaźnik od gy6 150ccm, i podobne objawy były jak pękła membrana przepustnicy, a pękła w nowym gaźniku przy malutkim przebiegu, max 2 tyś km.

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #132914 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe manson6666
    manson6666
    Użytkownik

Czyli czeka mnie wymiana gaźnika, a powiedz ja u Cb z odpalaniem, bo u mnie niestety na rozrusznik to Cięzko kreci(jeden obrot na 2-3 sekundy) a z kopniaka znów obrabia mi zęby na polksiezycu i trybie… ;/ miales tez taki problem ?

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Rally 50 - problem z gaźnikiem (90ccm).
Informacje o Tobie: