! Forum Motocykle R6 rj11 pytanie

Tagi: 

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Bartek Bartek 10 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Bartek
    Bartek
    Użytkownik

Witam od kilku lat jeżdżę na Moto najpierw skuterek potem nsr125 przez dwa sezony, następnie jeździłem w terenie ktm sx450. Teraz moje główne pytanie chce kupić r6, czy opanuje ten motocykl czy raczej go nie kupować widziałem różne tematy lecz głównie to były zeby nie kupować r6 na pierwsze moto. Ja mam trochę doświadczenia z motocyklami, więc chciałbym jakaś radę od was. Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

masz mózg to opanujesz a jak nie masz zdrowego rozsądku to sie zabijesz i na skuterze 50.
    Masz na to prawo jazdy czy jesteś „samoukiem z lasu i bezdroży” któremu nikt nigdy nie pokazał lprawidłowych technik prowadzenia motocykla?
    Bo w tym drugim wypadku twoje szanse maleją

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe Bartek
    Bartek
    Użytkownik

Mam prawko 😛

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie