R6 rj11 pytanie

Tagi: 

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #658818 Reply
    Bartek
    Uczestnik

Witam od kilku lat jeżdżę na Moto najpierw skuterek potem nsr125 przez dwa sezony, następnie jeździłem w terenie ktm sx450. Teraz moje główne pytanie chce kupić r6, czy opanuje ten motocykl czy raczej go nie kupować widziałem różne tematy lecz głównie to były zeby nie kupować r6 na pierwsze moto. Ja mam trochę doświadczenia z motocyklami, więc chciałbym jakaś radę od was. Pozdrawiam

#658822 Reply
    Wombat
    Moderator

masz mózg to opanujesz a jak nie masz zdrowego rozsądku to sie zabijesz i na skuterze 50.
    Masz na to prawo jazdy czy jesteś „samoukiem z lasu i bezdroży” któremu nikt nigdy nie pokazał lprawidłowych technik prowadzenia motocykla?
    Bo w tym drugim wypadku twoje szanse maleją

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#658826 Reply
    Bartek
    Uczestnik

Mam prawko 😛

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: R6 rj11 pytanie
Twoje informacje:

Back to top button