R1,CBR,NSR,RS,GSX-R itd.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #224622 Reply
    Anonim
    Gość

A więc tak jak w temacie … czy te skróty coś oznaczają ???
    Bo tak się z ojcem kłóciłem że to nic nie oznacza a on mówi że to coś oznacza na pewno a więc się was pytam..
    Jedyne co mi przyszło na myśl to np. Yamaha R1 -> Yamaha Racing 1
    Jak wy myślicie ?

#224623 Reply
    Anonim
    Gość

to raczej tylko nazwy bo np. fiat 126p nie oznacza że ma tyle ccm czy PS 😆

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#224624 Reply
    Anonim
    Gość

CBR coś bardzo rąbnęło
    NSR nasza super rakieta
    RS racing street

a dalej nie wiem co wymyślić 😛

#224625 Reply
    Anonim
    Gość

Raczej nie ma żadnego znaczenia …

Tak samo z samochodami przecież jest >_<

#224626 Reply
    Anonim
    Gość

No właśnie też tak uważam ale ojciec się ze mną kłóci że to coś oznacza :mrgreen:

#224627 Reply
    Anonim
    Gość

R1 i R6 to pojemność, odpowiednio 1000 i 600

#224628 Reply
    Anonim
    Gość

No tak to jedynie to …

#224629 Reply
    Anonim
    Gość

Yyy a ja myślałem że są R1 600cmm …

#224630 Reply
    Anonim
    Gość

Kowal napisał:

R1 i R6 to pojemność, odpowiednio 1000 i 600

Jaki ty mądry jak ci powiedziałem 😀

#224631 Reply
    Anonim
    Gość

CBR, R(1; 6; 125), GSX-R, GSX-F itd. są to oznaczenia „rodzin”, z jakich wywodzą się poszczególne modele motocykli i dają ogólny zarys ich parametrów i zastosowania 😉 W przypadku NSR, czy RS trudno powiedzieć… 😉

#224632 Reply
    Anonim
    Gość

Dywersant napisał:

W przypadku NSR, czy RS trudno powiedzieć… 😉

NSR – Nawet Szybki Rower
    RS – Rowery Sucks
    😀

#224633 Reply
    Anonim
    Gość

Dywersant napisał:

CBR, R(1; 6; 125), GSX-R, GSX-F itd. są to oznaczenia „rodzin”, z jakich wywodzą się poszczególne modele motocykli i dają ogólny zarys ich parametrów i zastosowania 😉

Yyy no ale z pierwszego postu w tym temacie zrozumiałem, że chodzi o to dlaczego akurat takie literki a nie np.
    Yamaha G1 😛
    Honda PJH F4i 😀
    Yamaha PO 125

itd. 😀
    Jedyne co to w crossówkach F na końcu oznacza 4T 😉

#224634 Reply
    Anonim
    Gość

RudY napisał:

Jedyne co to w crossówkach F na końcu oznacza 4T

czasem f jest przy oznaczeniu modelu np. yzf, albo na samym końcu np. yz 450f

#224635 Reply
    Anonim
    Gość

Kowal napisał:

czasem f jest przy oznaczeniu modelu np. yzf

YZF to jest taka jakby „rodzina” w tym przypadku ścigaczy Yamahy. A „F” na końcu to tak jak napisał RudY 😉

#224636 Reply
    Anonim
    Gość

Damianho napisał:

YZF to jest taka jakby „rodzina” w tym przypadku ścigaczy Yamahy.

A nie prawda, bo jest full cross yzf 250

#224637 Reply
    Anonim
    Gość

Kowal napisał:

To jest Yamaha YZ250 F, a nie YZF 250 😉

#224638 Reply
    Anonim
    Gość

Damianho napisał:

YZF to jest taka jakby „rodzina” w tym przypadku ścigaczy Yamahy

A du.pa 😉

YZ/YZF – Crossy, quady i ścigacze od yamahy 😉

#224639 Reply
    Anonim
    Gość

no dobra to już wiem co i jak… Myślę że temat do zamknięcia chyba że ktoś chce coś jeszcze napisać ❓

#224640 Reply
    Anonim
    Gość

Damianho napisał:

Kowal napisał:

To jest Yamaha YZ250 F, a nie YZF 250 😉

Dobrze, ale jest yzf 250 jak i yz 250 f. Nie wiem czym się różnią, ale są dwa.

#224641 Reply
    Anonim
    Gość

Kowal napisał:

To znajdź mi na stronie http://www.yamaha-motor.pl Yamahę YZF 250. Ludzie z Yamahy chyba wiedzą najlepiej jakie modele wypuszczają na rynek, nie? 😉

#224642 Reply
    Anonim
    Gość

Damianho napisał:

Ludzie z Yamahy chyba wiedzą najlepiej jakie modele wypuszczają na rynek, nie?

Kowal wie lepiej! xd

#224643 Reply
    Anonim
    Gość

a z tego co ja się orientuję to literka R oznacza że motocykl sportowy lub tam taki mega sportowy np. gsx-R cbrxxxRR, yzf-R
    pojedyńcze litery zwykle na końcu coś oznaczają a początki typu CBR, CRF, CB (na przykładize hondy) one wskazują co to za moto, czy sportowe, czy naked, czy może na offroad. tak samo z yamahą, yzf, fz, xv, wr itp ;p
    a w hondzie T na końcu oznacza że moto z kuframi a S że ma przednią owiewkę ścigaczopodobną jeśli chodzi o nakedy.
    w crossach R oznacza że moto jest typowo w teren, bez homologacji lamp itp a jak jest X oznacza że moto posiada lampy 😛

[ Dodano: 07-11-2009, 20:06 ]

wiktor24 napisał:

fiat 126p nie oznacza że ma tyle ccm czy PS

p oznacza że został wyprodukowany w polsce bo np. fiat 126 to już włoski a 126P polski 😛

#224644 Reply
    Anonim
    Gość

Mafioz, próbuję to przekazać od początku, ale te garnkotłuki* nie zrozumiały! 😀

R na końcu oznacza Racing, ale nie zawsze – w beemkach (chodzi o motocykle) R oznacza roadstera, a S – sport 😉

*bez obrazy dla garnkotłuków 😀

#224645 Reply
    Anonim
    Gość

Damianho napisał:

Kowal napisał:

To znajdź mi na stronie http://www.yamaha-motor.pl Yamahę YZF 250. Ludzie z Yamahy chyba wiedzą najlepiej jakie modele wypuszczają na rynek, nie? 😉

Niekoniecznie musi być na stronie. Znajdź XT 125, bo co do tego chyba nie masz wątpliwości, że istnieje, a na stronie nie ma. A te dwie nazwy to google mówi i tak i tak, czyli to google wie lepiej.

#224646 Reply
    Anonim
    Gość

Kowal napisał:

Niekoniecznie musi być na stronie. Znajdź XT 125, bo co do tego chyba nie masz wątpliwości, że istnieje, a na stronie nie ma. A te dwie nazwy to google mówi i tak i tak, czyli to google wie lepiej.

tak ale tam jest napisane wypuszczają a nie wypuścili ;p
    bo po co mają zaśmiecać sobie stronę motorami których już nie produkują? ludzie zobaczą będą do nich dzwonić że chcą kupić takie nowe moto i co im powiedzą że już nie produkują?
    zauważ że te motory są tam aby je zareklamować, jest cennik i wszystko, żeby zainteresować ludzi i szli do salonów i kupowali nowe a nie żeby wchodzili na allegro i kupowali używki 😛
    to tak jakbyś na allegro chciał sprzedać moto którego nie masz xD

#224647 Reply
    Anonim
    Gość

Mafioz, znowu czytasz mi w myślach 😀

#224648 Reply
    Anonim
    Gość

No dobra, więc jak google podaje yzf 250 i daje do tego fote full crossa to chyba był taki.

#224649 Reply
    Anonim
    Gość

Damianho, ma się ten talent 😛
    Kowal, jak wpiszesz yzf 450 też cross wyskakuje czemu? bo tylko to jest najbliższe wyników, wszystkie znaki są takie jakie podałeś tylko w innej koleności więc wyświetla foto crossa 😛
    google też czasem się myli a jak yamaha crossów pod yzf nie ma to raczej lepiej wie, są pod yz xxx f

#224650 Reply
    Anonim
    Gość

Kowal napisał:

No dobra, więc jak google podaje yzf 250 i daje do tego fote full crossa to chyba był taki.

Kowal, idź się utop… -.-

Jakby w Googlach pod zdjęciem Pudziana napisali „kobieta” to byś uwierzył w to? >_<

Wpisz sobie w Google „yzf” i gwarantuje ci że nie znajdziesz na pierwszych powiedzmy 5 stronach żadnego crossa.

#224651 Reply
    Anonim
    Gość

Damianho napisał:

Jakby w Googlach pod zdjęciem Pudziana napisali „kobieta” to byś uwierzył w to? >_<

http://www.garnek.pl/mixol99/591965/pudzian-to-cienias-przy-mnie
    wierzysz w to? xDDD

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: R1,CBR,NSR,RS,GSX-R itd.
Twoje informacje:

Back to top button